Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Until Dawn - poradnik do gry

Until Dawn - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 1 | Opis przejścia Until Dawn poradnik Until Dawn

Epizod 1 - opis przejścia

Zamknięta brama - Rozdział 1 | Opis przejścia Until Dawn - Until Dawn - poradnik do gry
Zamknięta brama

W pierwszym rozdziale rozpoczynasz gry jako Sam. Po przeczytaniu kartki na bramie, że owa jest uszkodzona, przejdź po murze po lewej stronie. Masz do wyboru drogę ostrożnie lub szybko. Tym razem nie zrobi to różnicy, a nawet upadek z takiej wysokości będzie nieszkodliwy.

Plecak Chrisa na ławce przed stacją - Rozdział 1 | Opis przejścia Until Dawn - Until Dawn - poradnik do gry
Plecak Chrisa na ławce przed stacją

Spotkasz zaraz wiewiórkę - nie ruszaj się, aby ja nakarmić (masz także kolejne próby - musisz to zrobić). Nie jest to jednak istotne. Po chwili zobaczysz tablicę informacyjną, a pod nią totem pomocy #1. Przed domkiem znajdziesz plecak: możesz go zamknąć lub myszkować - ma to wpływa na jeden z efektów motyla (Any of You Business, "Nie twój interes") - wydarzeń pozornie błahych, mających późniejsze odzwierciedlenie na tym, jak ważyć się będą losy bohaterów. Tym razem nie jest to bardzo istotny wybór.

Wiewiórka wyskoczy na beczkę - jeśli ją zastrzelisz nie spodoba się to również Sam - Rozdział 1 | Opis przejścia Until Dawn - Until Dawn - poradnik do gry
Wiewiórka wyskoczy na beczkę - jeśli ją zastrzelisz nie spodoba się to również Sam

Udasz się z Chrisem na strzelnice. Po drodze zobaczysz na ścianie list gończy - jedna ze wskazówek. Na strzelnicy musisz celować i niszczyć wskazane cele. Wiewiórka może spowodować efekt motyla (Rats With Bushy Tails, "Szczur z rudym ogonem") - zaleca się jej niezabijanie, gdyż w przeciwnym razie Sam zostanie ranna i utrudni to późniejsze działania. Po zabawie wejdźcie na stacje i zaczekajcie na wagonik.

Ashley rozmawiająca z Mattem - zachęć lub przekonaj, aby kolega nie widział niewygodnej sytuacji - Rozdział 1 | Opis przejścia Until Dawn - Until Dawn - poradnik do gry
Ashley rozmawiająca z Mattem - zachęć lub przekonaj, aby kolega nie widział niewygodnej sytuacji

Na górze czeka cię kilka dialogów, lecz nie maja one znaczenia. Jeden tylko wprowadza nowy efekt motyla (The Soul of Discretion, "Dyskrecja gwarantowana"), gdy Ashley patrząc przez lunetę zobaczy Mike'a i może zmylić lub zachęcić Matta do oglądania. Zaraz nastąpi jeszcze scenka z Jess i Mickiem, bitwa na Snieżki. Jest to pierwszy etap ich romansu, gdy spowodujesz, aby się pocałowali. Cały romans doprowadzi do delikatnej różnicy, gdy dotrą do domku i tego, czy Jessika będzie ubrana, bez odzieży wierzchniej lub w samej bieliźnie - zależnie od postępu romansu.