Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dragon's Dogma - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Dragon's Dogma - poradnik do gry

Dragon's Dogma - poradnik do gry

W poszukiwaniu straconego serca. W poradniku do gry Dragon's Dogma znalazł się opis wszystkich zadań z kampanii fabularnej oraz questów pobocznych. Każda misja została opisana i opatrzona obrazkami. Oprócz tego, opracowanie przedstawia też szereg porad dotyczących starć z potworami.

Ostatnia aktualizacja: 16 stycznia 2017

Poradnik do gry Dragon's Dogma: Dark Arisen obejmuje podstawową wersję gry Dragon's Dogma wraz z rozszerzeniem. Zostały tu zawarte najważniejsze informacje dotyczące rozgrywki: podstawowa mechanika, garść wskazówek, nie zabrakło również rozdziałów o tworzeniu postaci. Opisane szczegółowo zostały wszystkie dostępne zadania, a także dodatkowa The Everfall. Nie zabrakło również dokładnego opisu przejścia labiryntu - który dostarcza rozszerzenie - Bitterblack Isle. Dodatkowe rozdziały o tworzeniu postaci i klasach (tzw. powołania - vocations) z pewnością ułatwią grę osobom niezaznajomionym z pozycją, a rozdział o craftingu, czyli tworzeniu nowych przedmiotów dostarcza listę dostępnych w grze składników oraz produktów, jakie dzięki nim możesz utworzyć. Dragon's Dogma: Dark Arisen to tytuł dostępny na konsole Xbox 360 i Playstation 3, a także w nowej wersji na komputery PC. Gra reprezentuje gatunek RPG w nieco odmiennym stylu, przywodząc na myśl gry MMO: przemierzając krainy wraz z komputerowymi towarzyszami dokonujesz postępów w fabule i rozwiązujesz wybrane zadania, przy czym ważną rolę odbywa zdobywanie poziomów, a przeciwnicy pojawiają się na miejscach, gdzie byli pokonani (lub silniejsze odmiany), by zwiększyć poziom trudności gry. Świetny system strzelania z łuku, duża ilość magii i zróżnicowanych potworów sprawiają, że gra jest tytułem godnym uwagi.

W poradniku znajdziesz:

  • Opis kompletnego ukończenia zadań fabularnych i pobocznych, uwzględniając sposób ich rozpoczęcia,
  • Pełny opis ukończenia poziomów The Everfall oraz Bitterblack Isle,
  • Bestiariusz, zawierający charakterystykę potężnych potworów na swojej drodze i metody walki z nimi,
  • Garść porad dla nowych graczy i opis dostępnych klas postaci,
  • Tabelę craftingu, pozwalającą z łatwością tworzyć nowe przedmioty, bez zgadywania co z czym połączyć,
  • Zbiór dostępnych osiągnięć/trofeów oraz sposoby ich uzyskania.

Szymon "Hed" Liebert & Patrick "YxU" Homa (www.gry-online.pl)

Autorzy Poradnika

Patrick Homa

Patrick Homa

Blisko dziesięć lat swojej freelancerskiej współpracy z GRYOnline.pl poświęcił pomaganiu graczom w zbieraniu sekretów i pokonywaniu wszelkich trudności jako autor poradników. Niestraszny mu żaden gatunek gier i uważa, że od grafiki i wodotrysków ważniejsza jest fabuła, model rozgrywki i mechaniki. Wolny czas spędza na przemierzaniu lasów rowerem i craftowaniu nowych "receptur" w kuchni. Wieczorami z pasją oddaje się też ściganiu w symulatorach wyścigowych.

więcej

Szymon "Hed" Liebert


Informacje o Dragon's Dogma - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 136, ilustracje: 625 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Dragon's Dogma - poradnik do gry