Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity II: The Dragon Knight Saga - poradnik do gry

Divinity II: The Dragon Knight Saga - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[FoV - Zadania poboczne] - cz. 1 poradnik Divinity II: The Dragon Knight Saga

ZP1 Szlak Zdrady

Zleceniodawca: Jasiu M1.1(1)

Jaś chce abyś przyniósł mu jego pamiętnik. Zgubę możesz znaleźć w Przytulnym mieszkanku M1.10(A). Ukończyć zadanie możesz na trzy sposoby:

1.Oddać pamiętnik właścicielowi, nie czytając go.

Nagrody: 4873 doświadczenia, 600 sztuk złota, 1 dodatkowa opcja, klucz do skrzyni Jasia M1.10(S1).

2.Przeczytać pamiętnik, a następnie oddać, ukrywając sekret Jasia.

Nagrody: 4873 doświadczenia, 600 sztuk złota, 1 dodatkowa opcja, klucz do skrzyni Jasia M1.10(S1).

3.Przeczytać pamiętnik i powiedzieć o zdradzie Jasia Dorusowi M1.1(2), co jednak doprowadzi do rychłej śmierci autora pamiętnika.

Nagrody: 5632 doświadczenia, 900 sztuk złota, 1 dodatkowa opcja, klucz do skrzyni Jasia M1.10(S1).

ZP2 Widmowy gość na uczcie

Zleceniodawca: Karakalla M1.1(9)

Zjawa poprosi Cie o pomoc zbrojną w akcie zemsty. Macie się spotkać w Domu Cromwella M1.29. Kiedy już się tam znajdziesz porozmawiaj z nim (1) i zjednocz siły. Idź zaświeć świece A i B, a ukaże Ci się dźwignia C, naciśnij ją. Zobaczysz przejście D2 do ukrytego pomieszczenia, a w nim dźwignie D, użyj jej, a otworzysz D1. Udaj się przez otwarte drzwi, weź notatkę martwego championa E i klucz z jego ciała K1. Udaj się do drzwi od jadalni i otwórz je znalezionym kluczem. W jadalni znajdziesz notatkę poległego wojownika F. Następnie zaświeć świece G, H, I, J, K, L, a przejście D5 stanie przed Tobą otworem. Udaj się do ostatniego pomieszczenia w domu. Będzie tam na Ciebie czekała Chyża Zjawa (2). Okaże się, że Zjawa znika i nie możesz jej zaatakować. Aby pokonać przeciwnika musisz zapalić świece Ł, M, N, O. Palą się one kilkanaście sekund podczas której Zjawa jest widzialna i możesz jej zadawać rany. Kiedy świece zgasną, musisz powtórzyć ich zapalanie, aż do momentu aż zabijesz przeciwnika. Zadanie to nie jest trudne, gdyż Zjawa nie leczy się, a zadawane przez nią rany są niewielkie.

Nagrody: 6211 doświadczenia, 1300 sztuk złota, 1 księga umiejętności, 2 dodatkowe opcje, ponadto aktywujesz teleport P do R, gdzie znajdziesz kilka interesujących drobiazgów.

ZP3 Oszukany oszust

Zleceniodawca: Wacek M1.1(10)

Zostaniesz poproszony o pomoc w pozbyciu się bandytów, którzy chcą zająć dom Twojego zleceniodawcy. Kiedy znajdziesz się na miejscu M1.13 okaże się, że Wacek nie ma do końca czystego sumienia i przegrał dom w zakładzie po pijanemu.

1.Możesz przyznać rację bandytom i oddać dom w ich ręce.

Nagroda: 4873 doświadczenia, 600 sztuk złota, 1 dodatkowa opcja. Ponadto będziesz mógł handlować z bandytami, którzy zajęli dom.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie