Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity II: The Dragon Knight Saga - poradnik do gry

Divinity II: The Dragon Knight Saga - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[ED - Wieża bitewna] Zadania główne; poboczne i sekrety poradnik Divinity II: The Dragon Knight Saga

Zadania główne

ZG14. Do Sali Echa - Objawienie

Liścik od Maxosa, potrzebny do wejścia do Sali Echa, znajdziesz na stoliku M4(3) - [ED - Wieża bitewna] Zadania główne; poboczne i sekrety - Divinity II: The Dragon Knight Saga - poradnik do gry

Liścik od Maxosa, potrzebny do wejścia do Sali Echa, znajdziesz na stoliku M4(3).

Nagroda: 3000 punktów doświadczenia, 850 sztuk złota, 2 dodatkowe opcja.

Zadania poboczne

ZP34. Samotne kończyny

Zleceniodawca: Joneloth (platforma nekromanty)

W celu ulepszenia platformy nekromanty, musisz dostarczyć kończyny jednej z kreatur, którą znajdziesz we Fiordach Orobaskich. Swe kroki skieruj do jaskini M5(M5.16). Oczyść sobie drogę do lewej części jaskini, gdzie natrafisz na kreaturę - największy przywódca chowańców M5.16(1), po zabiciu której zdobędziesz jedną z kończyn.

Nagroda: 1 z kończyn.

Powróć do swojego nauczyciela. Po wykonaniu zadania udaj się do Sassan M4(5), aby ta rozbudowała platformę.

Nagroda: 4500 punktów doświadczenia, 800 sztuk złota, księga umiejętności, 1 dodatkowa opcja.

ZP35. Ryzyko dla kończyny

Zleceniodawca: Joneloth (platforma nekromanty)

Aby jeszcze bardziej wzbogacić platformę, musisz zdobyć kończynę, którą posiada Xanlosch. Znajdziesz go w jednej z Latających Platform Damiana M5(M5.8). Wywalcz sobie drogę do Xanloscha M5.8(1) po drodze niszcząc napotkane generatory M5.8(G) w celu wyeliminowania barier blokujących drogę. Pamiętaj także, aby pozbyć się balist i przede wszystkim gniazd. Północno-zachodnim przejściem M5.8(M5.18) dotrzesz do drugiego generatora oraz do Xanloscha. Zabij zarówno jego, jak i jego kreaturę - Isabelle. Powróć do swojego nauczyciela Jonelotha, otrzymasz nagrodę za wykonanie zadania. Udaj się do Sassan M4(5), by ta ponownie rozbudowała platformę.

Nagroda: 8000 punktów doświadczenia, 1200 sztuk złota, księga umiejętności, 2 dodatkowe opcje.

ZP36. Księga umarłych

Zleceniodawca: Igor (platforma nekromanty)

W celu ulepszenia platformy nekromanty musisz znaleźć i dostarczyć swojemu nauczycielowi księgę, którą posiada Barnabus. Swój cel znajdziesz w jaskini umiejscowionej między górami M5(M5.2). Gdy dotrzesz do urwiska wyświetli się animacja przedstawiająca nekromantę ukrytego pod barierą. Zmień się w smoka i dotrzyj do teleportu T3 znajdującego się najwyżej. Przed Tobą hordy nieumarłych, przeprawa może być odrobinę ciężka. Gdy szczęśliwie uda Ci się dostać na sam koniec znajdziesz tam pożądaną księgę umarłych. Podczas drogi powrotnej ponownie zostaniesz zaatakowany, wrota otworzą sie dopiero po zabiciu wszystkich potworów. Powróć do swojego nauczyciela i wręcz mu znalezisko. Po wykonaniu zadania udaj się do Sassan M4(5), aby ta rozbudowała platformę.

Nagroda: 4500 punktów doświadczenia, 800 sztuk złota, księga umiejętności, 1 dodatkowa opcja.

ZP37. Pierścień Czarnego Kręgu

Zleceniodawca: Igor (platforma nekromanty)

Aby jeszcze bardziej wzbogacić platformę, musisz zdobyć pierścień, w posiadaniu którego jest Stone. Znajdziesz ją w jednej z Latających Platform Damiana M5(M5.8). Wywalcz sobie drogę do Xanloscha M5.8(1) po drodze niszcząc napotkane generatory M5.8(G) w celu wyeliminowania barier blokujących drogę. Pamiętaj także, aby pozbyć się balist i przede wszystkim gniazd. Północno-zachodnim przejściem M5.8(M5.18) dotrzesz do drugiego generatora oraz do Xanloscha. Po zabiciu zarówno jego, jak i jego kreatury skieruj się do siedziby Stone'a M5.8(M5.19). Twój cel będzie czekał tuż na samym początku M5.19(1). Kiedy jego energia życiowa krytycznie zmaleje, postanowi zwiać. Dobij pozostałych żołnierzy i rusz za nim - do teleportu. Znajdziesz się na dużej arenie, gdzie będziesz musiał stawić czoła kilku falom przeciwników nim zabierzesz się za swój główny cel. Po wyeliminowaniu go zabierz pierścień i powróć do nauczyciela. Udaj się do Sassan M4(5), by ta ponownie rozbudowała platformę.

Nagroda: 8000 punktów doświadczenia, 1200 sztuk złota, księga umiejętności, 2 dodatkowe opcje.

ZP38. Tajny Napar Allana

Zleceniodawca: Allan (platforma alchemika)

W celu ulepszenia platformy alchemika musisz znaleźć i dostarczyć swojemu nauczycielowi kilka roślin, które znajdziesz we Fiordach Orobaskich. Jeżeli nie masz przy sobie wymaganych produktów (jeśli zbierałeś rośliny podczas gry, nawet losowo, powinieneś mieć sporą ilość), najłatwiejszą metodą będzie wysłanie jednego ze swoich poszukiwaczy, a dokładniej Harry'ego M4(2). Rośliny jakie musisz znaleźć to: szeptodrzew, czarna róża , korzeń ziemny, święta bazylia. Po dostarczeniu wymaganych surowców dowiesz się, że brakuje jeszcze jednego - smoczego pazura. Kiedy zdobędziesz ostatni składnik, otrzymasz miksturkę Allan Brew. Po wykonaniu zadania udaj się do Sassan M4(5), aby ta rozbudowała platformę.

Nagroda: 6000 punktów doświadczenia, 1000 sztuk złota, księga umiejętności, 2 dodatkowe opcje.

ZP39. Mądrość w butelce

Zleceniodawca: Allan (platforma alchemika)

Aby jeszcze bardziej wzbogacić platformę, musisz zdobyć Miksturę Mądrości, którą posiada Geshniz. Znajdziesz go w jednej z Latających Platform Damiana, a dokładniej w opustoszałej Złamanej Dolinie M5(M5.1). Aby się do niego dostać, musisz wpierw wyłączyć centralny generator M5.1(G2), następnie skierować się do teleportu na zachodzie, by móc wyłączyć kolejny generator M5.1(G3). Pamiętaj także, aby pozbyć się balist i przede wszystkim gniazd. Teraz możesz spokojnie udać się na północ, przejdź przez teleport M5.1(M5.21), spotkasz Geshniz M5.21(1). Zabierz miksturkę i powróć do nauczyciela. Udaj się do Sassan M4(5), by ta ponownie rozbudowała platformę.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie