Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity II: The Dragon Knight Saga - poradnik do gry

Divinity II: The Dragon Knight Saga - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[ED - Fiordy Orobaskie] Zadania poboczne - cz. 2 poradnik Divinity II: The Dragon Knight Saga

ZP60. Śmierć championa

Zleceniodawca: Svadilfarie M5.13(2)

Goblin-szaman poprosi Cię o zabicie jednego z Mistrzów, a dokładniej Aureliusa M5(13). W tym celu otrzymasz zatrutą, podrobioną, głowę zleceniodawcy, by Mistrz pomyślał, że wypełniłeś zadanie ZP58. Szamański okup M5(13). Kiedy ten tylko dotknie trofeum, zostanie zatruty w wyniku czego umrze. Powróć do goblina, jako, że będziesz już mu niepotrzebny, zostaniesz zaatakowany. Podczas walki olbrzym ucieknie, opuść jaskinię i wykończ go na zewnątrz, już pod postacią smoka.

Nagroda: 4500 doświadczenia, 800 sztuk złota, 1 opcja do wyboru.

ZP61. Wiele hałasu o gobliny

Zleceniodawca: Groth M5.13(3)

asd chce, byś znalazł człowieka znającego język goblinów, by spisał całą ich historię. Takim człowiekiem jest Gwyn M5(15), który uznaje się za goblina. Złóż mu ofertę udania się do jaskini goblinów, po czym sam się tam udaj po odbiór nagrody.

Nagroda: 3500 punktów doświadczenia, 500 sztuk złota, 1 dodatkowa opcja.

ZP62. Boskie zstąpienie

Zleceniodawca: Gobie / Eamon / Mona M5(15)

Biedny wieśniak skarży się na duchy w jego chacie. Dwóch kłamliwych śmiałków: Eamon i Mona, za niewielka opłatą są w stanie przepędzić zmory.

1. Zaoferuj opłacenie rytuału wypędzenia ducha (koszt 1000 sztuk złota).

Nagroda: 3500 doświadczenia, 500 sztuk złota, 1 opcja do wyboru.

2. Możesz zaoferować pomoc w wypędzeniu ducha. Pozostali śmiałkowie uciekną, duch w chacie okaże się być normalnym człowiekiem, który przy pomocy czarów zmienił swoją postać. Po chwili ucieknie, powróć do farmera.

Nagroda: 4500 punktów doświadczenia, 800 sztuk złota, 1 dodatkowa opcja.

3. Możesz zażądać połowy sumy, którą wieśniak ofiaruje w zamian za milczenie i nie ujawnienie oszustwa.

Nagroda: 4500 punktów doświadczenia, 800 sztuk złota, 1 dodatkowa opcja.

4. Możesz przywołać ducha, po czym Eamon ucieknie.

Nagroda: 3500 doświadczenia, 500 sztuk złota, 1 opcja do wyboru.

ZP63. Koszmar w Wysokim Dworze

Zleceniodawca: Beatrycze M5(15)

Młoda kobieta poprosi Cię o pomoc w naprawieniu studni, w której od kilku dni brak wody. Po odczytaniu jej myśli dowiesz się, co tak na prawdę Cię czeka. Udaj się na drugą stronę wioski i wejdź do jaskini przy studni. Idź cały czas przed siebie, schodząc schodami w dół. Gdy dotrzesz do lawy, skieruj się w prawo. Natrafisz na jednego z demonów Kezzza M5.14(1). Po chwili jednak zniknie, zabierz klucz K1 z biurka i wróć się. Przejdź teraz prosto, dotrzesz do windy M5.14(2), którą zjedź poziom niżej. Dotrzesz do zamkniętego przejścia D1, otwórz je przy pomocy zdobytego przed chwilą klucza. W środku znajdziesz skrzynię, a w niej dźwignię. Powróć do windy M5.14(2) i wstaw brakującą dźwignię w slot - zjedź poziom niżej. Ponownie natkniesz się na Kezzza, który tym razem Cię zaatakuje. Skieruj się w lewo, dotrzesz w końcu do Zagana M5.14(3). Po wstępnej rozmowie zamienisz się w smoka - zabij gada. Gdy ten padnie, przejście którym przyszedłeś zostanie zasypane, będziesz musiał stawić czoła jeszcze kilku wiwernom, zniszcz gniazda, by tych nie przybywało. Po wszystkim wleć na górę i teleportem powróć do wioski. Odbierz nagrodę u Beatrycze.

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie