Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity II: The Dragon Knight Saga - poradnik do gry

Divinity II: The Dragon Knight Saga - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[ED - Złamana Dolina] Zadania poboczne - cz. 1 poradnik Divinity II: The Dragon Knight Saga

Zadania poboczne

ZP1. Dzika banda

Zleceniodawca: Tim / Barmanka Elsa M2.1(7)

Zostaniesz poproszony o uciszeniu kilku strażników w karczmie, którzy odstraszają innych klientów. Podejdź do siedzących przy stole Poszukiwaczy i spróbuj przemówić im do rozsądku. Jedynie rozwiązanie siłowe wchodzi w grę, jednak tuż po dobyciu mieczy zjawi się Louis, który uspokoi towarzystwo i odeśle pijanych żołnierzy do baraków. Możesz teraz spokojnie odebrać nagrodę od Tima. Dodatkowo dostaniesz zniżkę na produkty. W karczmie zjawią się nowi ludzie.

Nagroda: 600 punktów doświadczenia, 150 sztuk złota, 1 dodatkowa opcja.

ZP2. Za funt mięsa

Zleceniodawca: Locke M2.1(7)

Jeden ze strażników, Keane M2.1(2) był zobligowany do dostarczenia upolowanych królików dla sprzedawcy. Niestety do dnia dzisiejszego ich nie dostarczył. Jeżeli zdecydujesz się odpuścić strażnikowi, zadanie zostanie niezaliczone. Przyciśnij go troszkę, a dostaniesz pieniądze. Zanieś je z powrotem do karczmy Lockemu M2.1(7). Prócz zniżki na przedmioty, możesz sobie wybrać złoto bądź doświadczenie jako dodatkową nagrodę.

Nagroda: 1200 doświadczenia, 300 sztuk złota, 1 opcja do wyboru.

ZP3. Uciekinier

Zleceniodawca: David M2.1(7)

Czytając w jego myślach, dowiesz się, że ma na pieńku u Ryszarda M2.1(8). Jeżeli zachowasz milczenie - w zamian otrzymasz mistrzowskie rękawice oraz nagrody. Natomiast po zgłoszeniu sprawy do Ryszarda i pójściu za nim, dostaniesz tylko nagrody, bez rękawic.

Nagroda: 600 doświadczenia, 150 sztuk złota, 1 dodatkowa opcja.

ZP4. Wielki Łowczy

Zleceniodawca: Dzielny Sir Robin M2.1(7)

Zarozumiały myśliwy chwali się, że upolował ogromnego dzika. Twoim zadaniem jest odnalezienie i zabicie stworzenia na tyle dużego, by pokazać Robinowi jak potężnym pogromcą jesteś. Udaj się na spotkanie z Bellegarem M2(7), natrafisz na niego w kilku miejscach. Kiedy ten przywoła demona, po zabiciu kreatury zabierz szpon demona i pokaż trofeum Robinowi w karczmie.

Nagroda: 1200 punktów doświadczenia, 300 sztuk złota, Rękawice Robina, 1 dodatkowa opcja.

ZP5.Łup Lovisa

Zleceniodawca: Romon M2.1(4)

Kapłan poprosił Cię o zbadanie wieży w środkowej części doliny M2(2), być może jakieś magiczne artefakty ostały się tam jeszcze. Tajemniczy przedmiot - kamień jasnowidzenia Lovisa znajdziesz na szczycie wieży, podczas wykonywania misji ZG4. Poszukiwania Lovisa M2(1) gdy przejdziesz przez bramę (otworzysz ją rozwiązując niewielką zagadkę), wybierz drogę w lewo. Po dotarciu na szczyt znajdziesz tam szkieleta-handlarza Carlina, Wbiegnij do płonącego pomieszczenia i uruchom wystającą ze ściany dźwignię. Na środku pomieszczenia pojawi się poszukiwany kamień. Znalezisko zanieś mnichowi. Jeżeli zbadasz przedmiot, zostaniesz przeniesiony do lochów wieży, gdzie będziesz musiał stawić czoła sporej ilości przeciwnikom. Aktywuj wszystkie piedestały, pojawią się platformy - po wejściu na szczyt i uruchomieniu dźwigni będziesz mógł zabrać jedną z czterech broni.

Nagroda: 1500 punktów doświadczenia, 400 sztuk złota, 1 dodatkowa opcja.

ZP6. Na ratunek boczkowi

Zleceniodawca: Folo M2.1(5)

Wieśniak chce odzyskać trzy świnie, które zostały przeznaczone na żarcie. Masz dwie możliwości rozwiązania zadania.

1. Możesz pomóc biednemu wieśniakowi. Przekaże Ci on, byś szepnął pewne słówko świni co się zwie Kevin. Udaj się na farmę Jacksona, zostaniesz powstrzymany przez trzech strażników M2.1(14). Masz dwie możliwości pozbycia się ich - wyjście siłowe, będziesz musiał zmierzyć się z trzema przeciwnikami na raz, bądź możesz wysłać ich do Rhode. Kupisz sobie dzięki temu nieco czasu i bez konieczności walki uratujesz świnie. Powróć do Folo M2.1(5) by otrzymać nagrodę.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie