Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 17 września 2022, 11:30

League of Legends MMO. 11 gier MMORPG, na które warto czekać

Gatunek MMORPG wciąż czeka na swój renesans. Nadchodzące produkcje prawdopodobnie nie zrewolucjonizują rynku, chociaż kilka z nich może okazać się przyjemną alternatywą dla leciwych już klasyków. Wszystkim nam przyda się powiew świeżego powietrza!

League of Legends MMO

  1. Planowany rok premiery: nie znamy
  2. Cechy wyróżniające to MMORPG: nowy system walki, szanowanie czasu gracza, świat League of Legends

Riot Games zapowiedziało, że opracuje MMORPG w uniwersum League of Legends. Nie musicie być graczami w tę MOB-ę czy fanami serialu Arcane, by domyślić się, że wykorzystanie Runeterry do zrealizowania takiego projektu to genialny pomysł. Co więcej, odpowiada zań Greg „Ghostcrawler” Street, czyli były pracownik Blizzarda, który tworzył World of Warcraft, i to za czasów świetności tego tytułu.

Już zapewniono, że gra będzie szanowała nasz czas, nie zmuszając do codziennego logowania się. Poza tym system walki nie zostanie oparty na TAB-targecie, otrzymamy PvP, a zabawa skoncentruje się na grupowych aktywnościach. Osoby szukające trybu single player obejdą się smakiem, chociaż samotne wilki będą miały co robić.

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

Throne and Liberty

Throne and Liberty

Ashes of Creation

Ashes of Creation

Mad World

Mad World

Corepunk

Corepunk

Palia

Palia

Hytale

Hytale

Gry października 2022 - miesiąc bez kasztanów
Gry października 2022 - miesiąc bez kasztanów

Jesień już za oknem, jakoś tak zimno i smutno się zrobiło. Dlatego pora zabunkrować się przed komputerem lub konsolą, aby przetrwać ten szarobury czas przed dobrą grą. Październik pod tym względem nie zawiedzie - na brak premier nie ponarzekacie!

Gry września 2022 - premiery wchodzą w rok szkolny z przytupem
Gry września 2022 - premiery wchodzą w rok szkolny z przytupem

Wrzesień to miesiąc otwierający rok szkolny, a także zamykający sezon ogórkowy w branży gier. Teoretycznie gracze powinni mieć mniej czasu na testowanie nowości, ale w praktyce zawsze znajdzie się godzinka, aby sprawdzić, co w trawie piszczy.

10 najlepszych gier MMO, w które warto zagrać w 2021 roku
10 najlepszych gier MMO, w które warto zagrać w 2021 roku

Gry sieciowe mają się wyśmienicie i przeżywają aktualnie swój złoty okres. To najlepszy czas, aby wskoczyć do wirtualnego świata, aby pograć z lub przeciwko innym graczom. Dlatego pomożemy wybrać Wam te produkcje, które zdecydowanie warte są Waszej uwagi.