Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Hytale (PC)
OkładkaHytale (PC)

Hytale PC

Ciekawa produkcja z otwartym światem, przywodząca na myśl Minecraft. Gra Hytale została stworzona przez Hypixel Studios – firmę założoną przez ludzi, którzy przez lata tworzyli zawartość do hitu studia Mojang AB.

Akcji | FPP | TPP | fantasy | sandbox | elementy RPG | survival | indie | kooperacja | crafting

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hytale Premiera PC

Zapisy do testów

15grudnia2018

Zapisy na: https://hytale.com/signup

grudzień2024

producent: Hypixel Studios wydawca: Riot Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Hytale jest barwną grą akcji z otwartym światem. Produkcja ta rozgrywką i oprawą graficzną nawiązuje do popularnego Minecrafta. Nie jest to zresztą przypadek, bowiem gra została stworzona przez niezależną firmę Hypixel Studios, założoną przez osoby przez lata zajmujące się tworzeniem zawartości do hitu studia Mojang AB. Za wydanie tego tytułu odpowiada Riot Games (twórca League of Legends).

Mechanika

W Hytale akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej (FPP) lub trzeciej (TPP) osoby. Gra umożliwia eksplorowanie i kształtowanie rozległego, trójwymiarowego świata. Stworzona na potrzeby tej produkcji mechanika rozgrywki oferuje dużo swobody. Gracz może zwiedzać niebezpieczne lochy, walczyć z potworami (w tym potężnymi bossami), zdobywać przedmioty, rozwijać swojego bohatera, albo też budować domy, wytwarzać przedmioty i zajmować się gromadzeniem różnego rodzaju surowców.

Tryby gry

W Hytale możemy grać samotnie albo z innymi. Produkcja oferuje też specjalny tryb pozwalający na tworzenie przeróżnych modyfikacji i dodatkowych minigier.

Kwestie techniczne

Hytale ma nietypową, trójwymiarową oprawę graficzną, która ewidentnie nawiązuje do Minecrafta – postacie i świat gry są złożone z dużych, wyraźnie widocznych kwadratów, dzięki czemu przypominają twory zbudowane z klocków LEGO. Produkcja Hypixel Studios jest utrzymana w klimacie fantasy.

Ostatnia modyfikacja 19 grudnia 2018

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 9.2 / 10 na podstawie 269 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Hytale: Odpowiednia dla każdego wieku.