Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWWANDPCiOS
Okładka Mad World (WWW)
OkładkaMad World (WWW)

Mad World

Osadzona w postapokaliptycznym świecie, dwuwymiarowa gra MMORPG, dedykowana urządzeniom mobilnym oraz komputerom PC – także w wersji przeglądarkowej.

RPG | fantasy | postapokalipsa | MMORPG | widok izometryczny | 2D | funkcje cross-platform | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mad World Premiera

producent: Jandisoft wydawca: Jandisoft Strona oficjalna

Przygotowane z myślą o AND, WWW itd. Mad World jest dwuwymiarowym MMORPG-iem, w którym akcję obserwujemy z perspektywy izometrycznej. Gra oferuje zawartość PvE, ale – jak przystało na mroczny, postapokaliptyczny świat, w jakim jest osadzona – umożliwia także starcia z innymi graczami. Za stworzenie tej produkcji odpowiada firma Jandisoft.

Fabuła

Tysiąc lat przed momentem, w którym rozpoczyna się akcja Mad World świat został dotknięty potężnym kataklizmem, który zakończył istniejącą wówczas cywilizację. Wydarzenie to pozostawiło po sobie mroczną, pełną potworów krainę. Gracze wcielają się w bohaterów, którzy próbują zaprowadzić w ruinach starego świata nowy porządek.

Mechanika

Mad World jest typową grą MMORPG. Obserwując swojego bohatera z perspektywy izometrycznej, przemierzamy lokacje, walczymy z potworami, zdobywamy doświadczenie i coraz mocniejszy ekwipunek. W przeciwieństwie do wielu podobnych tytułów, w produkcji firmy Jandisoft nie ma systemu klas – swojego herosa kształtujemy swobodnie, dobierając mu określone umiejętności. Gra oferuje zawartość PvE, a także możliwość toczenia potyczek z innymi graczami.

Tryby gry

Gra Mad World posiada wyłącznie sieciowy tryb wieloosobowy. Tytuł ten został zaprojektowany w taki sposób, żeby należące do jednego gracza konto mogło być obsługiwane przez różne platformy – możemy np. zacząć zabawę na PC, po czym kontynuować ją na telefonie komórkowym lub przeglądarce na innym komputerze.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Mad World została wykonana w dwóch wymiarach, w oparciu o autorski silnik Jandi Engine działający w środowisku HTML5. Produkcja Jandisoft wyróżnia się na tle podobnych tytułów atrakcyjnym i bardzo charakterystycznym projektem artystycznym.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Mad World: 16+

PC
WWW
AND
iOS