Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGMMOANDiOSWP
Okładka FallenSouls (AND)

FallenSouls

Gra typu MMORPG stworzona z myślą o platformach mobilnych, udostępniana w formacie free-to-play z mikropłatnościami. W FallenSouls trafiamy do fantastycznego świata, którego przyszłość zagrożona jest przez armię ciemności.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | MMORPG | 2D

Okładka FallenSouls (AND)

data premiery gry:

15lut2015

AND

8cze2015

iOS

24gru2015

WP

FallenSouls jest grą typu MMORPG, stworzoną przez zespół Teebik Games. Tytuł został opracowany z myślą o urządzeniach mobilnych, toteż pojawił się między innymi na platformie AND, iOS i WP, a dystrybuowany jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Fabuła

W FallenSouls trafiamy do fantastycznego świata, w którym prym wiedzie potężne, zarządzane przez trzy rasy królestwo. Sielskie życie jego mieszkańców zakłóca jednak pojawienie się armii ciemności, dowodzonej przez Lewiatana. Zadaniem, jakie czeka na wykonanie, jest stawienie czoła siłom zła i unicestwienie odwiecznego wroga.

Mechanika

FallenSouls nie odbiega znacząco od schematu, do jakiego przyzwyczaiły graczy inne produkcje z gatunku MMORPG. Zabawę rozpoczynamy zatem od stworzenia postaci, dokonując wyboru pomiędzy trzema rasami (do naszej dyspozycji oddano człowieka, orka oraz nieumarłego) i specjalizacjami — wojownika, strażnika lub maga. Poszczególne klasy zróżnicowano nie tylko pod względem wyglądu, lecz także dostępnych umiejętności oraz pozyskiwanych w trakcie rozgrywki i podatnych na modyfikacje przedmiotów, z jakich mogą zrobić użytek na placu boju.

Rozgrywka koncentruje się na eksploracji świata przedstawionego, rozwoju prowadzonego do boju herosa oraz walce z napotkanymi przeciwnikami. Starcia odbywają się w systemie turowym, a standardowym atakom towarzyszą rozmaite umiejętności specjalne, odblokowywane w toku zabawy. Oprócz zwykłych przeciwników, których pokonanie nie stanowi zazwyczaj większego wyzwania, na naszej drodze stają potężniejsi adwersarze, pełniący tutaj rolę bossów, na czele ze wspomnianym wcześniej Lewiatanem, zwanym „Bossem Świata”. Gracz nie jest skazany na samotną przeprawę — istnieje możliwość stworzenia drużyny wraz z innymi śmiałkami oraz rekrutacji potworów, będących realnym wsparciem w trudniejszych potyczkach. Dodatkową atrakcję stanowi aspekt strategiczny. W nasze ręce zostaje bowiem oddana warownia, którą możemy rozbudowywać i udoskonalać, a także wyposażyć w armię do obrony.

Tryby gry

W FallenSouls na platformie AND, iOS i WP zaimplementowano zarówno wariant rozgrywki oparty na współpracy (PvE), jak i tryby koncentrujące się na rywalizacji (PvP). Walka z innymi graczami może odbywać się nie tylko na specjalnej arenie, lecz również na terenach należących do rywali zamków — zwycięskie najazdy skutkują pozyskaniem cennych nagród.

Kwestie techniczne

W FallenSouls, niczym w oldskulowych grach RPG, akcja prezentowana jest w widoku izometrycznym. Produkcja cechuje się stosunkowo prostą, dwuwymiarową oprawą graficzną, której towarzyszy skomponowana na potrzeby omawianego tytułu muzyka.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do FallenSouls

Wymagania wiekowe FallenSouls

12+

Wymagania sprzętowe FallenSouls

Android

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Windows Phone

Windows Phone

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

AND
iOS
WP