Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOSWWW
Okładka League of Angels: Fire Raiders (AND)
OkładkaLeague of Angels: Fire Raiders (AND)

League of Angels: Fire Raiders

Spin-off popularnej gry przeglądarkowej League of Angels. W odróżnienia od pierwowzoru, League of Angels: Fire Riders jest miksem MMORPG-a, strategii i karcianki. Tytuł został przygotowany z myślą o urządzeniach mobilnych, ale jest dostępny również za pośrednictwem przeglądarek.

Akcji | fantasy | zagraj za darmo | MMORPG | Facebook | karciane | elementy strategiczne | przeglądarkowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

League of Angels: Fire Raiders Premiera

20mar2015

WWW

9kwi2015

iOS AND

producent: GTArcade wydawca: GTArcade Strona oficjalna

Gry podobne do League of Angels: Fire Raiders

World of Tanks Blitz

Heroes Charge

World of Tanks Generals

League of Angels: Fire Riders jest spin-offową odsłoną popularnej gry przeglądarkowej firmy GTArcade. W przeciwieństwie do pierwowzoru, tym razem mamy do czynienia z miksem MMORPG, strategii i karcianki. Tytuł został przygotowany z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem Android, ale jest dostępny również za pośrednictwem przeglądarek (m.in. w serwisie społecznościowym Facebook).

Akcja gry przenosi nas ponownie do znanego z League of Angels uniwersum fantasy, w którym ludzcy wojownicy i władające magią anioły łączą swe siły w rywalizacji ze złem. Podczas zabawy możemy zwerbować ponad setkę bohaterów, reprezentujących 3 klasy: wojownika, maga lub łucznika, tworząc w ten sposób swoją własną drużynę dysponującą unikalną kombinacją umiejętności i różnych strategii walki. Zabawa sprowadza się do uczestnictwa w kolejnych pojedynkach, w których kluczem do zwycięstwa jest zarówno dobór członków drużyny, jak i odpowiednia taktyka, umiejętnie dostosowywana do sytuacji i rodzaju przeciwnika. W miarę postępów rozgrywki uczymy się nowych zdolności i ulepszamy ekwipunek, co z kolei pozwala na podejmowanie coraz trudniejszych wyzwań, zarówno z przeciwnikami sterowanymi przez AI, jak i żywymi graczami.

Podobnie jak miało to miejsce w oryginalnym League of Angels, autorzy postawili na dość spory wachlarz trybów zabawy. Możemy więc skupić się na kolejnych questach w trybie PvE, rywalizacji PvP z graczami z całego świata, bądź licznych mini-grach, pozwalających zdobyć cenne doświadczenie oraz ekwipunek. W przeciwieństwie do „dorosłej” oprawy graficznej pierwowzoru, Fire Raiders wykonane zostało w zupełnie innym, typowo kreskówkowym stylu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe League of Angels: Fire Raiders: 12+

League of Angels: Fire Raiders Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND
WWW