Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 10 sierpnia 2019, 11:30

autor: Pajdos

Spoglądam w lustro i wiem, że jestem bohaterem – w końcu uratowałem już setki wirtualnych światów...

Przegapione gry, na które warto czekać w 2019 roku

O tych grach najprawdopodobniej nie słyszeliście – a szkoda, bo ich premiery zbliżają się wielkimi krokami, pomimo faktu, że często świat o nich nie słyszał!

Scavengers

  1. Platformy: brak danych
  2. Planowana data premiery: brak danych

Czym będzie Scavengers?

Połączeniem futurystycznej strzelanki trzecioosobowej i sieciowej gry survivalowej, w której zmarzniemy niczym bohaterowie katastroficznego Pojutrze? Nietypowa aura to jakiś sposób na przyciągnięcie fanów multiplayerowych TPS-ów znużonych dziesiątkami podobnych dzieł. Tym bardziej że Scavengers – chociaż raczej nie będzie grą przełomową – ma parę patentów, które docenią w szczególności miłośnicy produkcji z gatunku battle royale. Dodajmy, że za ten tytuł odpowiadają weterani z 343 Industries, którzy pomagali tworzyć Halo 4 i 5, a w swoich CV mają także wiele innych znanych pozycji.

Jak przetrwać epokę lodowcową w Scavengers?

W grze odwiedzimy Ziemię, na której zapanowała nowa epoka lodowcowa po tym, jak asteroida zniszczyła Księżyc. Rozgrywka przypominać może potyczki w battle royale – podzielona została jednak na trzy etapy. Najpierw będziemy budować, potem polować na siebie i sztuczną inteligencję, jednocześnie współpracując, by realizować różne cele. W finale z kolei mamy bronić wyznaczonych stref, pozwalających na ewakuację wraz ze zdobytym łupem. W świecie gry spotkamy przy tym ludzi, roboty, a także istoty zarażone, jak to zwykle bywa, tajemniczym wirusem.

Dodajmy do tego elementy survivalowe oraz crafting, a także obszerną mapę gry, którą przyjdzie nam zwiedzać. Olbrzymim plusem tej produkcji, poza nieskomplikowanymi, ale satysfakcjonującymi – przynajmniej w założeniach – zasadami rozgrywki, ma być oprawa wizualna. Wszystko to na papierze brzmi nieźle i dobrze wygląda na gameplayach, a resztę czas pokaże...

  1. Więcej o grze Scavengers

TWOIM ZDANIEM

Jak często czytasz newsy o grach?

Codziennie
66,8%
Kilka razy w tygodniu
21,1%
Kilka razy w miesiącu
6%
Raz w tygodniu
3,7%
Nigdy, albo prawie nigdy
2,4%
Zobacz inne ankiety
Predator: Hunting Grounds

Predator: Hunting Grounds

Concrete Genie

Concrete Genie

Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm

Tools Up!

Tools Up!

Last Oasis

Last Oasis

Outriders

Outriders

Scavengers

Scavengers

The Pathless

The Pathless

The Last Campfire

The Last Campfire

Przegapione gry RPG AD 2019 – niezłe erpegi, którymi warto się zainteresować
Przegapione gry RPG AD 2019 – niezłe erpegi, którymi warto się zainteresować

Niezłych RPG debiutuje dzisiaj niemało. Niestety, wiele z nich nie zdobywa popularności, na jaką zasługuje. Dzisiaj aktualizujemy tekst poświęcony właśnie takim grom, które fani gatunku mogli przegapić – a nie powinni.

17 przegapionych gier pierwszej połowy 2019 roku – lista niezłych tytułów
17 przegapionych gier pierwszej połowy 2019 roku – lista niezłych tytułów

Rynek gier wideo to nie tylko wysokobudżetowe strzelanki, ale także mnóstwo mniejszych gier, także niezależnych. Pora oddać im sprawiedliwość i pokazać najciekawsze przegapione tytuły tego roku.