Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 30 listopada 2018, 13:18

autor: Przemysław Zamęcki

Gra we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonuje.

Najlepsze gry na PS4 – 15 świetnych gier na konsolę PlayStation 4

PlayStation 4 na dobre zadomowiło się na naszym rynku, dlatego postanowiliśmy w redakcji wybrać piętnaście najlepszych gier na tę konsolę. Oto rezultat naszej pracy.

10. Grand Theft Auto V

Wolność i swoboda, a i dziewczyn młodych nie zabrakło. GTAV to najbardziej złożona gra z serii, oferująca jednocześnie najwięcej frajdy i satysfakcji z wykonywanych zadań. - 2018-11-30
Wolność i swoboda, a i dziewczyn młodych nie zabrakło. GTAV to najbardziej złożona gra z serii, oferująca jednocześnie najwięcej frajdy i satysfakcji z wykonywanych zadań.
  1. Gatunek: wszystko, co chcesz mieć w otwartym świecie
  2. Zagraj, jeśli: kumple to dla Ciebie coś więcej niż tylko byty po drugiej stronie drutu
  3. Nie graj, bo: możesz na zawsze zwichnąć sobie psychikę
  4. Gry podobne: Red Dead Redemption, Watch Dogs

To bodaj najstarsza gra na naszej liście. Pamiętająca czasy sprzed ósmej generacji, bo wydana jeszcze na PlayStation 3 i Xboksa 360. Nowe edycje, przygotowywane wraz z wersją na pecety, również znalazły miliony fanów nie tylko za sprawą świetnej kampanii dla jednego gracza, wcielającego się po kolei w trójkę interesujących bohaterów, ale także dzięki wieloosobowemu modułowi GTA Online.

Nie da się przejść obojętnie obok tej gry. Znajdziemy w niej dosłownie wszystko, czym powinien charakteryzować się dobry sandbox. Różnorodność sposobów podróżowania, interesującą eksplorację i przede wszystkim pasjonujące misje przedstawiające historię trzech nietuzinkowych bandziorów. No i zróżnicowane charaktery głównych bohaterów, czyli kolejny magnes przyciągający fanów do opowieści o zbrodni, zdradzie i szaleństwie. Tak, Trevor to zdecydowanie jedna z bardziej charakterystycznych postaci w serii.

Grand Theft Auto V jest tak dobre, że nie chce się zestarzeć, i uruchomione dzisiaj robi wcale nie mniejsze wrażenie niż przed kilkoma laty. To najlepiej świadczy o klasie gry. To i miliony dolarów na kontach twórców, którzy prawie się nie mylą, jeśli chodzi o pomysły i wykonanie nowych produkcji. Jesteśmy pewni, że szósta pełnoprawna część również nie zawiedzie. Kiedy pojawi się w końcu za kilka lat. A że się pojawi, możemy być pewni.

  1. Recenzja gry Grand Theft Auto V – 10 gwiazdek dla GTAV!

Czy masz konsolę PlayStation 4?

76,5%

Tak

23,5%

Nie

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nier: Automata

Nier: Automata

Bloodborne

Bloodborne

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

The Last of Us

The Last of Us

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: Kres Złodzieja

NiOh

NiOh

Persona 5

Persona 5

Najlepsze gry na Switcha – 12 świetnych gier na konsolę Nintendo
Najlepsze gry na Switcha – 12 świetnych gier na konsolę Nintendo

Mario, Zelda, Xenoblade - mimo młodego wieku, najnowsza konsola Nintendo doczekała się już wielu fenomenalnych gier. W tym cyklicznie aktualizowanym artykule stale prezentować będziemy tuzin najlepszych tytułów dostępnych na tej platformie sprzętowej.

Czy warto kupić PlayStation 4 Pro? Specyfikacja techniczna, plusy i minusy konsoli
Czy warto kupić PlayStation 4 Pro? Specyfikacja techniczna, plusy i minusy konsoli

Siódmego września w Nowym Jorku miała miejsce impreza pod nazwą PlayStation Meeting, na której Sony po raz pierwszy zaprezentowało konsolę PlayStation 4 Pro. Co ona potrafi i czy w ogóle warto zainteresować się tym urządzeniem?

Najlepsze gry gangsterskie... które nie są GTA
Najlepsze gry gangsterskie... które nie są GTA

Seria GTA jeszcze długo pozostanie na gangsterskim tronie, nie oznacza to bynajmniej, iż to jedyna gra mafijna, na którą warto zwrócić uwagę. Przyglądamy się bliżej produkcjom, które wprowadzały nas w przestępczy światek…