Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 7 grudnia 2011, 09:00

autor: Kono

Dziś premiera gry Trine 2

Dziś ma miejsce premiera cyfrowej wersji gry Trine 2 na pecetach i makach. Grę można zamawiać w serwisie Steam. Debiut pudełkowej edycji odbędzie się w piątek 9 grudnia.

Dzisiaj ma miejsce premiera gry Trine 2. Produkcja fińskiego zespołu Frozenbyte zadebiutowała na pecetach i makach. Tytuł jest kontynuacją bardzo ciepło przyjętej platformówki Trine osadzonej w klimatach fantasy.

Grę możecie kupić w serwisie Steam, gdzie podstawowa wersja kosztuje 12,99 euro (około 59 złotych). Za edycję kolekcjonerską, zawierającą cyfrowy album z grafikami i ścieżkę dźwiękową, trzeba zapłacić 19,99 euro (około 90 złotych). Obydwa wydania są dostępne w angielskiej wersji językowej. Jeśli preferujecie wersje pudełkowe, to możecie zamówić Trine 2 w Sklepie Gry-OnLine za 49,90 zł. W środku znajdziecie, oprócz samej gry (z polskimi napisami), artbook, ścieżkę dźwiękową oraz pierwszą część Trine. Premiera tej wersji odbędzie się dopiero w piątek 9 grudnia.

Trine 2 to kolorowa platformówka, w której silny nacisk położono na elementy logiczne i zagadki oparte na prawach fizyki. Głównym zadaniem gracza jest dotarcie na koniec poziomu, wykorzystując przy tym unikalne umiejętności trzech postaci: wojownika, łuczniczki i maga. Autorami gry są pracownicy fińskiego zespołu Frozenbyte, który ma w dorobku m.in. serię Shadowgrounds.

Nowością w stosunku do poprzedniej odsłony jest wprowadzenie trzyosobowego trybu kooperacji, który ma zapewnić dodatkowy wymiar zabawy. Jest on dostępny zarówno w trybie online, jak i offline. Dzięki temu, w każdej chwili do trwającej już rozgrywki może dołączyć dwóch dodatkowych graczy.

Przypominamy, że edycje na Xbox Live i PlayStation Network pojawią się 21 grudnia bieżącego roku.

Trine 2

Trine 2