Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2011, 08:27

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Gry Król Artur i Orcs Must Die! przecenione na Steamie

W ramach akcji Midweek Madness przecenio o 75% grę Król Artur wraz z wszystkimi dostępnymi rozszerzeniami. Dodatkowo produkcja Orcs Must Die! kosztuje dzisiaj ok. 12 złotych.

W tym tygodniu w serwisie dystrybucji elektronicznej Steam przygotowano w ramach akcji Midweek Madness wyprzedaż wszystkich produktów z serii Król Artur. Dodatkowo wciąż trwa promocja Daily Wishlist Giveaway, w której możecie dzisiaj nabyć w promocyjnej cenie grę Orcs Must Die! oraz wygrać pakiet ulubionych tytułów.

Gry Król Artur i Orcs Must Die! przecenione na Steamie - ilustracja #1

Gra Król Artur wraz z wszystkim dodatkami została przeceniona o 75%. Jeżeli chcecie wcielić się w tę słynną postać i poprowadzić wojska Brytów do zwycięstwa w produkcji łączącej elementy strategii turowej z RTS-em, to najlepiej zaopatrzyć się w pełny zestaw King Arthur Collection obejmujący podstawową wersję oraz wszystkie pięć wydanych do tej pory rozszerzeń. Kosztuje on obecnie 9,99 euro (ok. 45 złotych). W przypadku edycji pozbawionej dodatków cena jest o połowę niższa i wynosi 4,99 euro (ok. 22,50 złotych). Dla porównania w polskich sklepach złotą edycję wydano w ramach serii Platynowa Kolekcja w cenie 59,90 zł (bez samodzielnego rozszerzenia Fallen Champions), a podstawową wersję w serii Topseller za 39,99 zł. Warto podkreślić, że gra Król Artur dostępna na Steamie nie posiada polskiej wersji językowej. Promocja potrwa do godziny 1:00 w piątek.

Gry Król Artur i Orcs Must Die! przecenione na Steamie - ilustracja #2

Z kolei w ramach akcji Daily Wishlist Giveaway przeceniono na 24 godziny grę Orcs Must Die! dostępną także w pełnej polskiej wersji językowej. Do godziny 19:00 możecie ją nabyć w cenie 2,74 euro (ok. 12 złotych). Dla porównania wydanie pudełkowe kosztuje w naszym kraju 59,90 zł. Promocją objęto także oba niewielkie dodatki DLC: Artifacts of Power oraz Lost Adventures. W dalszym ciągu macie również szansę na wygranie dziesięciu gier znajdujących się na czele Waszej listy życzeń. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy wejść na stronę gry objętej codzienną obniżką.

  1. Orcs Must Die! - 2,74 euro (ok. 12 zł)
  2. Gramy! - Śmierć Orkom!