Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2012, 10:21

autor: Góral

Żołnierze marines z Obcy: Decydujące Starcie w Aliens: Colonial Marines

Gearbox Software, producent gry Aliens: Colonial Marines, ujawnił bonusy, jakie otrzymają osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na tę grę. W skład zestawu wchodzi między innymi nowa broń i postacie. Niestety, w chwili obecnej dotyczy to tylko amerykańskich graczy.

Żołnierze marines z Obcy - Decydujące Starcie w Aliens: Colonial Marines - ilustracja #1

Aliens: Colonial Marines, długo oczekiwana strzelanka od studia Gearbox Software, ukaże się na rynku w lutym przyszłego roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, a także na komputerach. SEGA, światowy wydawca gry, wszedł w kontrakt z siecią sklepów GameStop, dzięki czemu amerykańscy gracze otrzymają bardzo ciekawy zestaw bonusów do ściągnięcia na dysk twardy konsoli/PC.

Mieszkańcy USA, którzy złożą zamówienie przedpremierowe, dostaną cztery grywalne postacie do multiplayera. Fani na pewno kojarzą je z drugiej części filmu Obcy. Są to: Apone, Hicks, Hudson i Drake. Oprócz tego chętni otrzymają także dodatkowe modyfikacje broni i miotacz ognia głównej bohaterki obrazów kinowych – Ellen Ripley.

Żołnierze marines z Obcy - Decydujące Starcie w Aliens: Colonial Marines - ilustracja #2
Żołnierze marines z Obcy - Decydujące Starcie w Aliens: Colonial Marines - ilustracja #3

Dla maniaków kosmicznych pokrak, które zamiast krwi mają kwas, jest to nie lada gratka. Niestety nie wszystko złoto co się świeci, ponieważ w chwili obecnej nie dysponujemy informacjami, czy polski dystrybutor gry – firma CD Projekt – zatroszczy się o takie cyfrowe gadżety. Trzymamy jednak kciuki za pomyślny przebieg sprawy, bo gra z pewnością jest warta świeczki.