Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2012, 10:25

autor: Sarge

Film z rozgrywką i zapisy na beta testy gry Akaneiro: Demon Hunters

W sieci pojawił się film z rozgrywką w grze Akaneiro: Demon Hunters. Na oficjalnej stronie internetowej można zgłaszać się do zamkniętych beta testów produkcji opracowywanej przez studio Spicy Horse pod dowództwem Americana McGee.

Studio Spicy Horse udostępniło pierwszy film prezentujący rozgrywkę w grze Akaneiro: Demon Hunters. Przy okazji rozpoczęto przyjmowanie zapisów na zamknięte beta testy nadchodzącej produkcji powstającej pod czujnym okiem Americana McGee, odpowiedzialnego m.in. za Alice: Madness Returns.

Oficjalnej zapowiedzi Akaneiro: Demon Hunters doczekaliśmy się w kwietniu, ale od tamtego czasu mieliśmy okazję zobaczyć jedynie screeny z tego tytułu. Teraz mamy szansę przyjrzeć się jak dzieło studia Spicy Horse prezentuje się w ruchu. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, będzie to zręcznościowy RPG pod względem rozgrywki przypominający m.in. serię Diablo. Szczególną uwagę zwraca charakterystyczna, stylizowana oprawa graficzna.

Na oficjalnej stronie internetowej można zgłaszać swoją chęć udziału w zamkniętych beta testach Akaneiro: Demon Hunters. Wystarczy podać własny adres e-mail i przepisać kod z obrazka, a następnie czekać na przyjęcie. Data rozpoczęcia testów nie jest znana. Wiadomo za to, że weźmie w nich udział tylko część zgłaszających się graczy.

Akaneiro: Demon Hunters to gra RPG akcji osadzona w dziewiętnastowiecznej Japonii. Będzie to alternatywna wersja przygód Czerwonego Kapturka, która w tej produkcji jest łowczynią demonów należącą do Zakonu Akane. Pieczę nad dewelopingiem gry sprawuje American McGee, który znany jest z niekonwencjonalnego podejścia i przedstawiania znanych postaci w nietypowej formie. Tytuł zostanie oparty na modelu free to play, a więc rozgrywka będzie darmowa, ale nie zabraknie szeregu opcjonalnych mikropłatności.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Akaneiro: Demon Hunters

Akaneiro: Demon Hunters