Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2014, 12:35

autor: Meehow

Zobacz nowy zwiastun fabularny Far Cry 4

Firma Ubisoft wypuściła do sieci nowy zwiastun Far Cry 4 skupiający się na fabule gry. Premiera tego sandboksowego FPS-a odbędzie się 20 listopada.

Francuski gigant wydawniczy, firma Ubisoft, wypuścił do sieci nowy zwiastun nadchodzącego sandboksowego FPS-a, Far Cry 4, zarejestrowany na konsolowej wersji gry (najprawdopodobniej na PlayStation 4). Zaprezentowano w nim niewielki przedsmak konfliktu, w który rzuceni zostaną gracze w najnowszej części serii Far Cry. Mowa oczywiście o fikcyjnym państwie Kyrat, znajdującym się w Himalajach, gdzie żelazną ręką rządzi samozwańczy król-tyran, Pagan Min. Główny bohater gry imieniem Ajay Ghale, przybywszy do Kyratu, by rozsypać prochy swojej zmarłej matki, w dość nieoczekiwany sposób zostaje wplątany w toczącą się tam wojnę domową, co mogliśmy obejrzeć na materiale pochodzącym z tegorocznych targów E3 w Los Angeles.

Far Cry 4 uzyskał kilka dni temu status złoty, co oznacza, że prace nad nim dobiegły końca. Niedawno ujawniona została także zawartość przepustki sezonowej dla gry. Zachęcamy też do zapoznania się z redakcyjnymi wrażeniami z zamkniętego pokazu FC4. W Polsce Far Cry 4 zadebiutuje 20 listopada 2014 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360 i Xbox One.