Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2014, 12:15

autor: Sarge

The Sims 4 - najnowsza łatka wprowadza baseny i opcję uśmiercania Simów

W najnowszej aktualizacji do gry The Sims 4 wprowadzono opcję budowania basenów. Cieszyły się one sporą popularnością wśród fanów w poprzednich częściach, ale przy premierze czwartej odsłony ich zabrakło.

Studio Maxis udostępniło aktualizację 1.2.16.10 do gry The Sims 4, wprowadzającą długo oczekiwaną opcję budowania basenów. Jej brak w podstawowej wersji The Sims 4 spotkał się z wieloma negatywnymi opiniami fanów, którzy przyzwyczaili się do tej funkcji w poprzednich częściach serii. Deweloper postarał się o to, aby projektowanie basenów było równie rozbudowane i intuicyjne, jak w przypadku pozostałych elementów domu. Zastosowanie basenów w The Sims 4 przedstawia najnowszy zwiastun widoczny w tej wiadomości. Nie mogło zabraknąć opcji zamurowywania Simów w celu ich uśmiercenia. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

Twórcy od debiutu The Sims 4 wprowadzają do gry nowe funkcje, których brakowało przy premierze gry. W zeszłym miesiącu dodano duchy zmarłych Simów, teraz przyszła pora na baseny, a w grudniu doczekamy się kolejnego patcha. Tym razem wprowadzi on więcej ścieżek kariery zawodowej oraz nowe nagrody do odblokowania.

The Sims 4 to kolejna część jednej z najpopularniejszych serii gier pecetowych. Ponownie mamy do czynienia ze znanym symulatorem życia, który w przypadku każdej odsłony otrzymuje mnóstwo dodatków wprowadzających nowe funkcje zabawy. The Sims 4 zadebiutowało w naszym kraju 4 września na PC w polskiej wersji językowej.