Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2014, 13:15

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Football Manager 2015 - demo dostępne na Steamie

Studio Sports Interactive udostępniło demo gry Football Manager 2015 tuż przed piątkową premierą pełnej wersji. Można je pobrać za pośrednictwem usługi Steam. Dostępna jest również opcja przeniesienia postępów z dema do końcowego produktu.

Demo gry Football Manager 2015 jest dostępne w usłudze Steam - Football Manager 2015 - demo dostępne na Steamie - wiadomość - 2014-11-05
Demo gry Football Manager 2015 jest dostępne w usłudze Steam

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam udostępniono wersję demonstracyjną gry Football Manager 2015. Dzięki temu fani mogą sprawdzić najnowszą odsłonę popularnej serii menedżerów piłkarskich studia Sports Interactive jeszcze przed piątkową premierą końcowego produktu. W tym celu musicie zalogować się na swoje konto Steam, udać się pod ten adres i kliknąć przycisk „Pobierz demo na PC”. Pozwala ono na rozegranie pierwszych sześciu miesięcy sezonu, kierując jednym z angielskich klubów w ramach trybu symulacyjnego lub obejmując kontrolę nad zespołem z ligi angielskiej, hiszpańskiej, albo włoskiej w ramach trybu klasycznego. Postępy uzyskane w demie można przenieść do pełnej wersji, zachowując zapisany stan gry. Dokładna instrukcja transferu save’ów oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie na oficjalnym forum dewelopera.

Football Manager 2015 to kolejna odsłona popularnej serii menedżerów piłkarskich od studia Sports Interactive. Tytuł w naszym kraju zostanie wydany 7 listopada przez firmę cdp.pl w polskiej wersji językowej. Najważniejsze nowości tegorocznej edycji wymieniliśmy w poprzedniej wiadomości.