Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2014, 09:44

autor: Góral

Far Cry 4 - zobacz zawartość przepustki sezonowej; Yeti w DLC

Firma Ubisoft ujawniła zawartość przepustki sezonowej. Za około 126 zł otrzymamy dostęp do pięciu rozszerzeń, w tym jednego, w którym spotkamy bestie Yeti. Oprócz tego pojawi się także dodatkowy tryb PvP i nie tylko.

Far Cry 4 - znamy zawartość Season Passa; w jednym z dodatków spotkamy Yeti - ilustracja #1

Firma Ubisoft ujawniła zawartość przepustki sezonowej do gry Far Cry 4. Do jej premiery dojdzie w dniu premiery (18 listopada, w Polsce 20 dnia tego samego miesiąca) nowej strzelanki na wszystkich platformach sprzętowych (PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 i komputery PC), w cenie 23,99 funtów (około 126 zł). Season Pass zapewni dostęp do pięciu dodatków, wprowadzających do zabawy przede wszystkim nowe misje, ale także tryb PvP.

Pierwszym z rozszerzeń, oferowanym tylko posiadaczom przepustki sezonowej już w dniu premiery FPS-a, będzie The Syringe. Podczas specjalnej misji obronimy (samemu albo w ramach co-opa) wyjątkowy przepis przed najemnikami Pagan Mina. W późniejszym czasie otrzymamy:

  • Escape from Durgesh Prison (Ajay i Hurk muszą uciec z więzienia);
  • Hurk Deluxe Pack (pięć misji dla singla i trybu współpracy oraz nowe bronie, w tym harpun dla Hurka);
  • Overrun (tryb PvP w którym będziemy walczyć o przejęcie i kontrolowanie wyznaczonych celów);
  • Valley of the Yetis (dodatek, w którym Ajaya rozbija się helikopterem w niegościnnym miejscu. Gracz musi odnaleźć się w nowym środowisku i przetrwać m.in. dzięki wykorzystywaniu znalezionych rzeczy do ulepszania obozu. W rozszerzeniu staniemy oko w oko z bestiami Yeti).
W jednym z dodatków do Far Cry 4 spotkamy Yeti.
W jednym z dodatków do Far Cry 4 spotkamy Yeti.

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii strzelanek tworzonych przez firmę Ubisoft. Akcja produkcji rozgrywać ma się w Himalajach, w Kyrat. Gracze wcielą się w Ajay Ghale’a, który został wplątany w walkę pomiędzy zwolennikami dyktatora Pagana Mina a partyzantami. Rozgrywka w znacznym stopniu przypominać ma to, z czym mieliśmy do czynienia w „trójce” i zapewni około 35 godzin zabawy.