Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2014, 09:17

autor: luckie

Sid Meier's Civilization V za darmo do czwartku na Steamie

Sid Meier's Civilization V zostało udostępnione za darmo w serwisie Steam. Strategiczną grę studia Firaxis Games da się wypróbowywać bezpłatnie do najbliższego czwartku.

Mimo czterech lat na karku Sid Meier's Civilization V wciąż zachowuje świeżość  - Sid Meier's Civilization V za darmo do czwartku na Steamie - wiadomość - 2014-10-21
Mimo czterech lat na karku Sid Meier's Civilization V wciąż zachowuje świeżość

Zanim na dobre zabiorą się za podbój obcych cywilizacji, fani strategii, którzy jeszcze tego nie uczynili, mają szansę wypróbować poprzednią odsłonę słynnego cyklu Civilization. Użytkownicy Steama mogą za darmo grać w Sid Meier's Civilization V do godziny 19:00 w czwartek 23 października. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zalogować się na swoje konto i odnaleźć tytuł w Bibliotece, a następnie pobrać produkcję na dysk twardy. Na Steamie gra dostępna jest w polskiej kinowej (napisy) wersji językowej (nie dotyczy edycji na komputery Mac). Warto też dodać, że promocja dotyczy wyłącznie podstawowej wersji gry, a więc nie obejmuje wydanych po premierze dodatków Nowy Wspaniały Świat oraz Bogowie i Królowie.

Sid Meier's Civilization V to wydana w 2010 roku piąta odsłona popularnej serii gier strategicznych, powstających w studiu Firaxis Games. Gracz obejmuje kontrolę nad wybraną cywilizacją, a jego głównym zadaniem jest doprowadzenie swojej nacji do potęgi i sławy w wybrany przez siebie sposób: podbój militarny, dominację kulturową lub ekonomiczną, itd. Rozgrywka toczy się w turach na heksagonalnej mapie świata. Produkcja oferuje zarówno możliwość samotnej zabawy, jak i sieciowy tryb multiplayer. Swego czasu gra otrzymała wysokie oceny w mediach (u nas 9/10) oraz zyskała trwałe uznanie graczy na całym świecie.

Jeśli natomiast „piątkę” znacie na wylot i z niecierpliwością czekacie na Sid Meier's Civilization: Beyond Earth, wiedzcie, że mając zakupiony w pre-orderze klucz Steam, możecie już pobrać grę, tak aby rozpocząć zabawę zaraz po jej piątkowej premierze – 24 października 2014 roku.

  1. Sid Meier's Civilization V - poradnik do gry
  2. Sid Meier's Civilization V - recenzja gry
  3. Sid Meier's Civilization V na Steamie
  4. Oficjalna strona gry Sid Meier's Civilization V
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.