Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2011, 08:05

autor: Kono

Zobacz finał pierwszego turnieju Dota 2

Firma Valve udostępniła nagrania ze spotkań stoczonych podczas pierwszego międzynarodowego turnieju gry Dota 2, który odbył się na targach gamescom w Niemczech. Dzięki temu każdy może obejrzeć potyczki najlepszych graczy na świecie.

Targi gamescom dobiegły końca, a wraz z nimi pierwszy międzynarodowy turniej gry Dota 2. Meczów było całkiem sporo i zapewne najzagorzalsi fani ominęli kilka ciekawych spotkań. Naprzeciw ich oczekiwaniom wyszedł oficjalny kanał Youtube Dota 2, na którym możemy zobaczyć większość potyczek rozegranych w Niemczech.

Do turnieju zaproszono szesnaście najlepszych drużyn świata, które walczyły o nagrodę główną wynoszącą okrągły milion dolarów. Pierwsze miejsce na podium zajęła ukraińska ekipa Na’Vi pokonując chiński zespół EHOME. Tym samym, gracze z dalekiego wschodu musieli się zadowolić sumą „jedynie” 250 tysięcy dolarów. Powyżej możecie zobaczyć ostatni mecz starcia obu drużyn.

Przypominamy, że ciągle trwają zapisy na beta testy Dota 2. Osoby nimi zainteresowane powinny udać się na oficjalną stronę gry i zgłosić się do nich używając danych swojego konta Steam. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że betatesty wystartują jeszcze w tym tygodniu.

Dota 2 to kontynuacja popularnego moda Defense of the Ancients do gry Warcraft III: Reign of Chaos. Według zapowiedzi firmy Valve pełna wersja tytułu ukaże się na rynku nie wcześniej, niż w 2012 roku.