Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2007, 09:51

autor: Metatron

Znani telewizyjni aktorzy podłożą głosy pod postaci z Mass Effect

Jedną z cech wyczekiwanej przez posiadaczy X360 gry Mass Effect będzie innowacyjny system przeprowadzania dialogów, w którym decydować będziemy nie tyle o tym, co powiedzieć ma nasza postać, lecz raczej jaki temat poruszy i jakim tonem.

Jedną z cech wyczekiwanej przez posiadaczy X360 gry Mass Effect będzie innowacyjny system przeprowadzania dialogów, w którym decydować będziemy nie tyle o tym, co powiedzieć ma nasza postać, lecz raczej jaki temat poruszy i jakim tonem. Ten sposób przedstawienia rozmów ma posłużyć większej interakcji między bohaterem gracza a pozostałymi postaciami wykreowanego świata, a także przybliżyć grę do filmowej opowieści. By jeszcze zwiększyć ten efekt, twórcy postanowili zaprosić do dubbingu znanych z telewizji aktorów. Ostatnio poznaliśmy nazwiska osób, które niedawno dołączyły do podkładającej głos ekipy.

Znani telewizyjni aktorzy podłożą głosy pod postaci z Mass Effect - ilustracja #1

Seth Green, znany z serialu Buffy Postrach Wampirów oraz z roli Chrisa Griffina w Family Guy podłoży głos pod postać nazywaną Joker. Keith David, znany z filmu Pitch Black, a także szeregu ról w popularnych grach (wcielał się np. w Arbitra w serii Halo, nagrywał również kwestie do Fallouta i Planescape: Torment) zagra Kapitana Davida Andersona. Lance Henriksen, grający głównego bohatera w serialu Millenium, podłoży głos pod Admirała Stevena Hacketta. Dowiedzieliśmy się również, że znana z serialu Star Trek: The Next Generation Marina Sirtis będzie dubbingować postać zwaną The Matriarch.

Zainteresowanych tematem zapraszamy do zapoznania się z trzema udostępnionymi przez Microsoft filmami, wywiadem z Sethem Greenem, zabawnymi pomyłkami z sesji nagraniowej tego aktora oraz rozmowy z Henriksenem, Davidem i Sirtis.