Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2017, 13:45

autor: AlexB

Znamy daty premier trzech kolejnych gier twórców Until Dawn

Poznaliśmy daty premier dwóch gier od studia Supermassive Games, przeznaczonych na PlayStation VR – The Inpatient oraz Bravo Team. Pierwsza z nich zadebiutuje 21 listopada bieżącego roku, a druga 5 grudnia. Ponadto Hidden Agenda, inna produkcja tego dewelopera, pojawi się w Europie 25 października.

Supermassive Games kontynuuje zabawę z rzeczywistością wirtualną – taki dość jasny komunikat poszedł w świat przy okazji tegorocznych targów E3. Twórcom przebojowego Until Dawn nie wystarczyła jednorazowa przygoda z PlayStation VR (Until Dawn: Rush of Blood) i w czasie czerwcowej konferencji Sony w Los Angeles zapowiedzieli dwie kolejne produkcje, które będą wykorzystywały to urządzenie. Mowa tu o The Inpatient – rozgrywającym się w uniwersum Until Dawn pierwszoosobowym horrorze, który zabierze nas do czasów świetności znanego z pierwowzoru zakładu dla obłąkanych Blackwood Sanatorium – oraz Bravo Team – strzelaninie FPP nastawionej na kooperację, pozwalającej wcielić się w członków specjalnej brygady, której zadaniem jest zapobiegnięcie rozpadu pewnego fikcyjnego, wschodnioeuropejskiego państwa. Właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy odbędą się premiery obu tych tytułów. Na oficjalnym blogu PlayStation Simon Harris, producent wykonawczy w studiu Supermassive Games, zdradził, że The Inpatient zadebiutuje 21 listopada bieżącego roku. Natomiast Bravo Team pojawi się na rynku równo dwa tygodnie później – 5 grudnia.

Przy okazji tego ogłoszenia twórcy zaprezentowali również nowy trailer gry The Inpatient. Nie jest on zbyt długi, skupia się przede wszystkim na próbie oddania stanu, w jakim znajduje się bohater sterowany przez gracza. Cierpi on na amnezję i halucynacje, które w znacznym stopniu zaburzają mu postrzeganie rzeczywistości. Odzyskanie tożsamości w takich warunkach z pewnością nie będzie łatwe. Klimat zwiastuna może odrobinę przywodzić na myśl Wyspę tajemnic Martina Scorsese.

Ponadto deweloperzy z Supermassive Games na swojej oficjalnej stronie internetowej podali, kiedy swoją premierę będzie miał ich inny projekt, również zapowiedziany podczas tegorocznych targów E3 – Hidden Agenda. Ten detektywistyczny thriller wykorzystujący funkcję kooperacji między maksymalnie piątką graczy oraz aplikację telefoniczną PlayLink, niewymagający do zabawy sprzętu PlayStation VR, pojawi się na rynku europejskim 25 października bieżącego roku (a dzień wcześniej w USA).

W Bravo Team wcielimy się w członka oddziału specjalnego operującego na terenie fikcyjnego państwa w Europie Wschodniej. - Znamy daty premier trzech kolejnych gier twórców Until Dawn - wiadomość - 2017-08-30
W Bravo Team wcielimy się w członka oddziału specjalnego operującego na terenie fikcyjnego państwa w Europie Wschodniej.

Nieco więcej na temat samych gier (co warto jeszcze wspomnieć, przeznaczonych wyłącznie na PlayStation 4) znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj. Czy okażą się one udane? Przekonamy się o tym już wkrótce.