Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka Bravo Team (PS4)
OkładkaBravo Team (PS4)

Bravo Team PS4

Opracowana przez studio Supermassive Games strzelanina FPS, powstała z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Fabuła Bravo Team osadzona została w fikcyjnym państwie na terenie Europy Wschodniej.

Akcji | FPP | FPS | strzelanki | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | PlayStation Aim | tytuły ekskluzywne PlayStation

Bravo Team Premiera PS4

6marca2018

pudełko PL

7marca2018

PSN

7marca2018

producent: Supermassive Games wydawca: Sony Interactive Entertainment wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Bravo Team jest FPS-em opracowanym przez studio Supermassive Games – ekipę, w której portfolio można znaleźć między innymi ciepło przyjęte Until Dawn. Produkcja powstała z myślą o konsoli PS4 i goglach PlayStation VR.

Fabuła

Wydarzenia przedstawione w Bravo Team mają miejsce w fikcyjnym państwie na terenie Europy Wschodniej. Gracz wciela się w członka oddziału wojskowego, którego zadaniem jest eskorta prezydenta. Po drodze sprawy wymykają się spod kontroli, a głowa państwa pada ofiarą zamachu. Prowadzony do boju bohater i jego towarzysz stają wówczas przed koniecznością uratowania kraju przed zbliżającym się rozpadem.

Mechanika

W wydanym na konsoli PS4 Bravo Team akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Solą rozgrywki są starcia z przeważającymi siłami przeciwników, jakie toczymy pośród malowniczej, miejskiej zabudowy – mowa zarówno o wąskich uliczkach, jak i o bardziej przestronnych lokacjach pokroju wielkiego rynku. W trakcie potyczek robimy użytek przede wszystkim z karabinu maszynowego, z którego strzelamy do oponentów, ukrywając się za osłonami. Dzięki temu, że protagonista ma wsparcie kompana (czy to innego gracza, czy AI), do zabawy udało się przemycić aspekt taktyczny – musimy stale koordynować działania i na przykład kłaść ogień zaporowy na pozycji zajmowanej przez wroga, podczas gdy towarzysz przemieszcza się po otwartym terenie.

Kwestie techniczne

Bravo Team wymaga do działania wyżej wspomnianych gogli PlayStation VR. Ponadto na uwagę zasługuje wysokiej jakości grafika – podobać się mogą zwłaszcza szczegółowe i bogato animowane modele postaci, choć elementom otoczenia także nie brakuje detali.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.7 / 10 na podstawie 45 głosów czytelników.

Bravo Team cena w dniu premiery: 169,00 PLN

Klasyfikacja PEGI Bravo Team

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.