Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 04:01

autor: Vergil

Zapowiedziano Bravo Team – strzelaninę FPP na PlayStation VR

Sony nie pozwoliło odpocząć swoim goglom wirtualnej rzeczywistości – jeszcze jedną produkcją tworzoną z myślą o PlayStation VR jest Bravo Team, nad którym pieczę sprawuje zespół Supermassive Games.

Jednym z przedstawicieli tak zwanej drugiej fali gier tworzonych z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości jest Bravo Team – pierwszoosobowa strzelanina zapowiedziana podczas konferencji Sony. Gracze mogą sprawdzić, jak będzie wyglądać rozgrywka, oglądając pierwszy (krótki, bo krótki, ale jednak) materiał wideo.

Bravo Team przeniesie nas do fikcyjnego państwa na terenie Europy Wschodniej. Wcielimy się w członków oddziału, którego zadaniem jest eskorta prezydenta – niestety po drodze coś idzie nie tak, a głowa państwa pada ofiarą zamachu. Prowadzony do boju bohater i jego zespół staje więc przed koniecznością uratowania kraju przed zbliżającym się rozpadem.

Zabawa będzie mieć wyjątkowo dynamiczny charakter. Sporo tu strzelania – niemal na oślep. O ile oprawa graficzna nie poraża jakością, o tyle wciąż prezentuje przyzwoity poziom wykonania. Należy odnotować, że za stworzenie tej produkcji odpowiada ekipa Supermassive Games, czyli zespół, na którego koncie znajduje się między innymi ciepło przyjęte Until Dawn.

Czy Bravo Team tchnie drugie życie w PlayStation VR? Odpowiedź na to pytanie poznamy w bliżej nieokreślonej przyszłości, kiedy gra trafi do sprzedaży. - Zapowiedziano Bravo Team – strzelaninę FPP na PlayStation VR - wiadomość - 2017-06-17
Czy Bravo Team tchnie drugie życie w PlayStation VR? Odpowiedź na to pytanie poznamy w bliżej nieokreślonej przyszłości, kiedy gra trafi do sprzedaży.