Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 03:46

autor: luckie

The Inpatient to nowy horror od twórców Until Dawn, przeznaczony na PlayStation VR

Sony szykuje kilka gier przeznaczonych na PlayStation VR. Jedną z nich jest The Inpatient, pierwszoosobowy horror od twórców Until Dawn.

The Inpatient to gra osadzona w tym samym uniwersum co Until Dawn. - The Inpatient to nowy horror od twórców Until Dawn, przeznaczony na PlayStation VR - wiadomość - 2017-06-17
The Inpatient to gra osadzona w tym samym uniwersum co Until Dawn.

Jedną z gier przeznaczonych na PlayStation VR, które zapowiedziano podczas konferencji firmy Sony na E3 2017, będzie The Inpatient, pierwszoosobowy horror psychologiczny od twórców Until Dawn, czyli studia Supermassive Games. W grze wcielimy się w dotkniętego amnezją pacjenta zakładu dla obłąkanych, nękanego niepokojącymi snami. Blog PlayStation podpowiada, że gra będzie osadzona w Blackwood Sanatorium 60 lat przed wydarzeniami z Until Dawn. W pierwszym zwiastunie The Inpatient, widzimy jak bohatera przepytuje właściciel placówki Jefferson Bragg, który zapewnia, że chce mu pomóc. Ale czy taka rzeczywiście jest prawda?

W The Inpatient spotkamy wiele interesujących postaci – innych pacjentów i obsługę szpitala – a każda będzie miała indywidualne motywacje i historię. To, jak się odniesiemy do tych osób oraz jakie decyzje w związku z nimi podejmiemy, ma mieć duży wpływ na fabułę gry.

The Inpatient wykorzysta możliwości PlayStation VR do zapewnienia wysokiego stopnia immersji, zarówno jeśli chodzi o grafikę, jak i zaawansowany dźwięk 3D. Co ciekawe, gdy spojrzymy w dół, będziemy mogli zobaczyć ciało bohatera. Póki co pewne jest, że The Inpatient ukaże się na PlayStation 4, ale czy tylko i kiedy – na te pytania odpowiedź dopiero poznamy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Strefa PlayStation VR

Sprzęt i Gry na PSVR

Zobacz Więcej
The Inpatient

The Inpatient