Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2011, 11:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Znamy datę premiery Binary Domain - strzelaniny od twórcy serii Yakuza

Poznaliśmy datę premiery strzelaniny Binary Domain, nad którą pieczę sprawuje Toshihiro Nagoshi, twórca serii Yakuza. Zgodnie z oczekiwaniami, gra ukaże się na początku przyszłego roku.

Firma Sega ujawniła na targach gamescom oficjalną datę premiery strzelaniny Binary Domain. Pieczę nad tym projektem sprawuje Toshihiro Nagoshi, twórca serii Yakuza.

Tytuł zadebiutuje na amerykańskim rynku 14 lutego 2012 roku, by trzy dni później trafić do Europy. Informacja pokrywa się zatem z ujawnionym na początku lipca planem wydawniczym japońskiego wydawcy. Utrzymywano wtedy, że gra ukaże się na rynku na początku przyszłego roku.

Znamy datę premiery Binary Domain - strzelaniny od twórcy serii Yakuza - ilustracja #1

Jedną z atrakcji wyróżniających tę pozycję spośród innych przedstawicieli gatunku, jest możliwość wydawania kompanom komend głosowych. Twórcy przyznają, że gra wciąż reaguje z opóźnieniem na polecenia, więc pozostały do premiery czas zostanie wykorzystany m.in. na naprawienie tego problemu.

Binary Domain ukaże się na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Akcja tej strzelaniny osadzona jest w roku 2080, gdy trwa konflikt maszyn z ludźmi, a Tokio zostało podzielone na biedne i bogate strefy. Do kolejnych dzielnic wysyłane są niebezpieczne roboty, w co zdaje się być zamieszany rząd. Próbuje z nim walczyć niewielka grupa opozycjonistów.