Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2012, 08:13

autor: DogGhost

Nowy zwiastun gry Binary Domain. Przesunięto datę premiery

Firma Sega zaprezentowała nowy zwiastun gry science-fiction Binary Domain. Jej premiera została przesunięta na 28 lutego tego roku.

Firma Sega opublikowała nowy zwiastun do utrzymanej w klimatach science-fiction gry Binary Domain. Jednocześnie podjęto decyzję o przesunięciu daty premiery z 14 lutego na 28 lutego w przypadku USA, a z 17 lutego na 24 lutego w Europie.

Nowy materiał wideo zatytułowany Bigger Than You Think podkreśla dramaturgię historii stworzonej przez Toshihiro Nagoshiego, znanego przede wszystkim z serii gier Yakuza. W związku z tym, że sprawuje on piecze nad produkcją Binary Domain, gracze mogą liczyć na bogatą fabułę i rozbudowane relacje między poszczególnymi postaciami.

W grze Binary Domain wcielimy się w rolę dowódcy zespołu zajmującego się eliminowaniem konfliktów między coraz bardziej rozwiniętymi technologicznie robotami oraz ludźmi. Starcia zostaną ukazane w widoku TPP w sposób charakterystyczny dla takich produkcji jak seria Gears of War. Akcja rozgrywa się w 2080 roku w japońskiej stolicy, w której bardzo wyraźnie zarysowują się granice między biedotą i odizolowaną od niej w luksusowej dzielnicy najbogatszą częścią społeczeństwa.

Nowy zwiastun gry Binary Domain. Przesunięto datę premiery - ilustracja #1

Najważniejszy element gry Binary Domain będą stanowić relacje głównego bohatera z pozostałymi członkami zespołu. W zależności od postępowania gracza w stosunku do towarzyszy, zmieni się nie tylko fabuła, ale również charakter starć. Przykładowo, jeżeli będziemy ciągle stawiać partnerów w trudnych sytuacjach i narażać ich na duże ryzyko, to z czasem zaczną się trzymać bardziej na uboczu i rzadziej podejmą inicjatywę. Pod wpływem pogorszonych stosunków zmienią się również ich sugestie dotyczące dalszego postępowania. Tego typu rozwiązania pozwolą dostosować przebieg rozgrywki do upodobań gracza – nic nie stanie na przeszkodzie, aby przekształcić drużynowy styl starć na jednoosobowy.

Gra Binary Domain ukaże się na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Jej polskim dystrybutorem jest firma CD Projekt.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.