Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2019, 11:51

autor: Froozyy

Zawodnik grał w Auto Chess w trakcie turnieju Hearthstone'a i przegrał

W trakcie trwania jednego z największych turniejów Hearthstone'a niemiecki zawodnik, Linh „Seiko” Nguyen, brał udział w kwalifikacjach do zawodów w Auto Chess. Rozgrywanie dwóch meczów w tym samym czasie przyczyniło się do jego porażki w Hearthstone Grandmasters.

Dwa turnieje w tym samym czasie? Niektórzy nie znają ograniczeń. - Zawodnik grał w Auto Chess w trakcie turnieju Hearthstone'a i przegrał - wiadomość - 2019-09-16
Dwa turnieje w tym samym czasie? Niektórzy nie znają ograniczeń.

Na turnieju online Hearthstone Grandmasters niemiecki gracz, Linh „Seiko” Nguyen, w trakcie jednego ze swoich meczów rozgrywał również pojedynek kwalifikacyjny do zawodów w Auto Chess. Udział w dwóch walkach w tym samym czasie przyczynił się do jego porażki w Hearthstonie.

Pojedynek pomiędzy „Seiko” a „Bozzztonem” był transmitowany na żywo i już w jego trakcie widzowie zauważyli, że niemiecki zawodnik nie jest skupiony na swojej grze. Co jakiś czas zerkał poza ekran i wyglądał, jakby jego myśli były skierowane w zupełnie innym kierunku. Rozkojarzenie doprowadziło do tego, że popełniał sporo prostych błędów i w ostateczności przegrał pojedynek.

Dopiero po pewnym czasie wyszło na jaw, że „Seiko” w trakcie trwania turnieju Hearthstone’a brał również udział w kwalifikacjach do zawodów w Auto Chess. Co więcej, okazało się, że zawodnik poinformował o tym organizatorów przed samym wydarzeniem, jednak ci byli przekonani, że jego pojedynki w Auto Chess odbędą się pomiędzy walkami w Hearthstone Grandmaster.

W internecie zawrzało od złośliwych komentarzy fanów i e-sportowych osobistości, którzy zgodnie przyznali, że taka sytuacja nie powinna w ogóle mieć miejsca, a granie w inną produkcje podczas trwania jednego z największych turniejów Hearthstone’a jest najzwyczajniej w świecie nieprofesjonalne. Sam zawodnik przeprosił wszystkich za swoje zachowanie oraz oznajmił, że dostał solidną nauczkę i od teraz skupi się wyłącznie na rozgrywkach w jednej grze.