Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2010, 11:25

autor: Marcin Skierski

Zawartość limitowanej edycji gry Need for Speed: Hot Pursuit

Firma Electronic Arts ujawniła zawartość limitowanej edycji gry Need for Speed: Hot Pursuit – nowej odsłony popularnej serii wyścigowej, która tym razem powstaje w studiu Criterion Games, znanym z wysoko ocenianej serii Burnout.

Firma Electronic Arts ujawniła zawartość limitowanej edycji gry Need for Speed: Hot Pursuit – nowej odsłony popularnej serii wyścigowej, która tym razem powstaje w studiu Criterion Games, znanym z wysoko ocenianej serii Burnout.

Jeśli liczyliście na szereg ciekawych dodatków zawartych w tej specjalnej wersji, to zapewne spotka Was spory zawód. Okazuje się bowiem, że zawartością wyróżniającą się na tle standardowej kopii będzie kilka nowych samochodów do wykorzystania w grze właściwej.

Zawartość limitowanej edycji gry Need for Speed: Hot Pursuit - ilustracja #1

Need for Speed: Hot Pursuit Limited Edition oprócz płyty z tą pozycją będzie oferować dostęp do sześciu pojazdów, z czego tylko dwa będą ekskluzywne, nie do zdobycia z innego źródła. Chodzi konkretnie o następujące modele:

  • Alfa Romeo 8C Competizione;
  • Ford Shelby GT500.

Jeśli chodzi o pozostałe cztery samochody, są to po prostu szybkie bryki do odblokowania w miarę postępów w trybie kariery. Innymi słowy, właściciele limitowanej edycji dostają je od razu, bez konieczności zdobywania ich poprzez wygrywanie kolejnych wyścigów. Pełne ich zestawienie prezentuje się następująco:

  • Audi TT RS Coupé;
  • Chevrolet Camaro SS;
  • Porsche Cayman S;
  • Dodge Challenger SRT8.
Zawartość limitowanej edycji gry Need for Speed: Hot Pursuit - ilustracja #2

Sześć dodatkowych samochodów, z czego tak naprawdę tylko dwa są czymś nowym? Jak na limitowaną edycję nie jest to dużo, ale na usprawiedliwienie twórców trzeba dodać, że całość ma być dostępna w takiej samej cenie jak sama gra. Okazuje się więc, że jedynym problemem w zdobyciu „limitki” będzie jej ograniczona dostępność. Można się spodziewać sporej ilości konkursów z główną nagrodą w postaci tej pozycji do wygrania, bo w sklepach będzie to zapewne produkt ciężko dostępny. Dobrym rozwiązaniem jest też złożenie zamówienia przedpremierowego w punktach, w których omawiana wersja jest dostępna. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że całość jest przygotowana tylko na premierę, więc później nie będzie jej można zakupić.

Na wczorajszej konferencji firma Electronic Arts zaprezentowała też zwiastun przedstawiający poszczególne modele pojazdów wchodzących w skład limitowanej edycji gry. Zapraszamy do skorzystania z poniższego linku w celu obejrzenia materiału i przypominamy, że Need for Speed: Hot Pursuit ukaże się w Europie 18 listopada na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery PC. Gra pojawi się też na Wii i jest w tej wersji tworzona przez studio Exient.