Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2014, 15:16

autor: Renox

Zaprezentowano nowy zwiastun Assassin’s Creed: Unity

Microsoft na swojej konferencji w ramach imprezy Gamescom 2014 zaprezentował zupełnie nowy zwiastun kolejnej odsłony jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier ostatnich lat – gry Assassin’s Creed: Unity. Nagranie pozwala obejrzeć między innymi kilka scenek prezentujących wiernie odwzorowany Paryż, a także popisy naszego protagonisty, Arno.

Microsoft zaprezentował na Gamescom 2014 nowy zwiastun Assassin’s Creed: Unity. - Zaprezentowano nowy zwiastun Assassin’s Creed: Unity  - wiadomość - 2014-08-12
Microsoft zaprezentował na Gamescom 2014 nowy zwiastun Assassin’s Creed: Unity.
Assassin's Creed: Unity w skrócie:
  • Deweloper: Ubisoft Montreal
  • Gatunek: przygodowa gra akcji
  • Docelowe platformy sprzętowe: PC, PlayStation 4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 31 października 2014 roku

Co prawda firma Ubisoft nie będzie miała swojej własnej konferencji w czasie trwania tegorocznej edycji targów Gamescom, jednak nie oznacza to, że gier ze stajni francuskiego dewelopera może zabraknąć. Firma Microsoft zaprezentowała bowiem w ramach swojego wystąpienia na wspomnianej imprezie zupełnie nowy zwiastun wyczekiwanej przez tysiące graczy przygodowej gry akcji - Assassin’s Creed: Unity.

Na niżej umieszczonym nagraniu możemy obejrzeć różnego rodzaju scenki prezentujące Paryż podczas Rewolucji Francuskiej, a także popisy naszego protagonisty, które przełamują początkowo prezentowaną sielankę. Wszystko to okraszone zostało prostą, acz klimatyczną ścieżką dżwiękową, która naprawdę pozwala wczuć się w wykreowaną przez deweloperów atmosferę rozgrywki.

Assassin’s Creed: Unity, kolejna odsłona bestsellerowego cyklu zapoczątkowanego 2007 roku, pozwoli wcielić się w postać Arno, członka bractwa Asasynów, i w jego skórze przemierzać wiernie odwzorowany Paryż w czasach Rewolucji Francuskiej. Gra tworzona jest z myślą o pecetach i konsolach ósmej generacji (PlayStation 4 oraz Xbox One) i zadebiutuje na polskim rynku trzy dni po światowej premierze, czyli 31 października tego roku. Co ważne, autorzy obiecują, że pecetowa odsłona gry nie zaliczy opóźnienia względem konsolowych edycji, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich odsłon cyklu.