Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2014, 11:30

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Assassin’s Creed: Unity – stwórz własnego asasyna w internetowym kreatorze postaci

Firma Ubisoft udostępniła w Internecie kreator postaci pozwalający na stworzenie własnego asasyna w reliach świata przedstawionego Assassin’s Creed: Unity. Jego celem jest zademonstrowanie możliwości dostosowywania wyglądu głównego bohatera gry, który wciąż pozostaje z góry narzucony.

Assassin’s Creed: Unity - Assassin’s Creed: Unity – stwórz własnego asasyna w internetowym kreatorze postaci - wiadomość - 2014-08-09
Assassin’s Creed: Unity

Firma Ubisoft udostępniła w Internecie kreator postaci pozwalający na stworzenie swojego asasyna w reliach świata przedstawionego Assassin’s Creed: Unity, czyli XVIII-wiecznej Francji w ogniu Rewolucji francuskiej. Jednakże jego celem jest jedynie zademonstrowanie możliwości dostosowywania wyglądu (tj. poszczególnych części stroju) głównego bohatera gry, Arna Doriana, który jako punkt centralny fabuły wciąż pozostaje z góry narzucony, dlatego próżno oczekiwać pojawienia się funkcji kreacji własnego protagonisty w samej grze. Ponadto Ubisoft przygotował konkurs, który trwać będzie przez cały sierpień, gdzie nagrodą główną jest konsola Xbox One. Ośmiu wylosowanych szczęśliwców, którzy dokonali poprawnej rejestracji, otrzyma najnowszego Xboksa. Aby wziąć udział w tym konkursie, konieczne jest posiadanie konta w serwisie społecznościowym Facebook. Z pełną dokumentacją, zawierającą m.in. zasady oraz dostępne nagrody, można zapoznać się pod tym adresem.

Na koniec przypominamy, że w najnowszym numerze magazynu Game Informer pojawiło się sporo ciekawych informacji o Assassin’s Creed: Unity, które zestawiliśmy w Serwisie Informacyjnym. Zachęcamy również do lektury stale aktualizowanego kompendium wiedzy o Assassin’s Creed: Unity, gdzie można znaleźć wszystkie najistotniejsze informacje bez konieczności przeszukiwania zasobów naszego serwisu.

Assassin’s Creed: Unity w Polsce planowo ma się ukazać 31 października na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.