Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2017, 10:29

Zapowiedziano Guilty Gear Xrd Rev 2

Zespół Arc System Works zapowiedział mordobicie Guilty Gear Xrd Rev 2, zmierzające na automaty, pecety oraz konsole PlayStation 3 i 4. Będzie to rozszerzona wersja zeszłorocznej odsłony cyklu i zaoferuje dodatkowe postacie, zmiany w balansie rozgrywki oraz nowe techniki i epizody fabularne.

Japońskie studio Arc System Works zapowiedziało grę Guilty Gear Xrd Rev 2, czyli najnowszą odsłonę popularnej serii mordobić. Produkcja zadebiutuje na japońskich automatach wiosną tego roku. Potem opracowane zostaną rozszerzone wersje na pecety oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 3, ale na razie nie podano, kiedy trafią one do sprzedaży.

GUILTY GEAR XRD REV 3 W SKRÓCIE:

  1. Deweloper gry: Arc System Works
  2. Wydawca: Arc System Works
  3. Gatunek: mordobicie
  4. Platformy: automaty, PC, PS3 PS4
  5. Data premiery: wiosna 2017 r. (Japonia, automaty)

Zgodnie z tytułem, nie będzie to całkiem nowa produkcja. Zamiast tego gra stanowić będzie ulepszoną i wzbogaconą o nowe elementy wersję zeszłorocznego Guilty Gear Xrd: Revelator. Co godne pochwały, osoby, które posiadają ten tytuł będą mogły nabyć całą zawartość Guilty Gear Xrd Rev 2 w formie taniego DLC. Oczywiście nie zabraknie też opcji zakupu projektu jako samodzielnej pozycji.

W porównaniu z pierwowzorem, Guilty Gear Xrd Rev 2 zaoferuje dwie dodatkowe postacie - samurajkę Baiken i znanego jako „biznesowy ninja” mężczyznę imieniem Answer. Z kolei wszyscy dotychczasowi wojownicy otrzymają nowe techniki walki oraz zmiany w balansie rozgrywki. Wzbogaci się też lista epizodów fabularnych – otrzymają je Jam Kuradoberi, Raven, Kum Haehyun oraz Dizzy, jak również wspominani już Baiken i Answer.

Jedną z nowych postaci będzie Answer. - Zapowiedziano Guilty Gear Xrd Rev 2 - wiadomość - 2017-01-16
Jedną z nowych postaci będzie Answer.

Jednym z powodów, dla których wersja automatowa ukaże się wcześniej, jest fakt, że autorzy mają w planach dodatkową zawartość dla wydań domowych. Posiadacze pecetów oraz konsol PlayStation 4 i PlayStation 3 dostaną nowy scenariusz do trybu fabularnego i mocne ulepszenia dla systemu rozgrywek sieciowych.

Twórcy planują dodatkowe atrakcje dla konwersji, ale na razie nie są jeszcze gotowi ich zdradzić. Przyznali też, że nie ujawnili jeszcze wszystkich nowości, jakie zaoferuje edycja automatowa. Na więcej konkretów nie powiniśmy jednak długo czekać, gdyż w dniach 20-23 stycznia zorganizowane zostaną publiczne testy i podczas nich mamy dowiedzieć się więcej na temat Guilty Gear Xrd Rev 2.

  1. Oficjalna strona gry