Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2017, 15:09

autor: luckie

Wesprzyj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – weź udział w aukcjach serwisu GRYOnline.pl

Po raz kolejny wspieramy razem z Wami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcjach oraz do zakupu abonamentów Premium w dniu finału WOŚP – uzyskane w ten sposób środki trafią do fundacji Jurka Owsiaka.

Po raz kolejny WOŚP zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci oraz seniorów. - Wesprzyj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – weź udział w aukcjach serwisu GRYOnline.pl - wiadomość - 2017-01-14
Po raz kolejny WOŚP zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci oraz seniorów.

W tym roku po raz trzynasty ekipa serwisów GRYOnline.pl oraz TVGry.pl wraz z naszymi czytelnikami i widzami zaangażuje się w zbiórkę charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegorocznym celem fundacji po raz kolejny jest wsparcie oddziałów pediatrycznych oraz geriatrycznych – sektorów niezwykle ważnych, ale niestety wciąż w naszym kraju zaniedbanych. Z myślą o tym przygotowaliśmy trzy aukcje, z których pieniądze trafią prosto do Orkiestry. Ponadto wszystkie środki ze sprzedaży abonamentów Premium na GOL-u w dniu 15 stycznia 2017 roku (zarówno nowych, jak i przedłużanych) zostaną przekazane na rzecz 25. finału WOŚP.

Zestaw kolekcjonerski z grą Mafia III na PS4

Zestaw kolekcjonerski gry Mafia III - Wesprzyj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – weź udział w aukcjach serwisu GRYOnline.pl - wiadomość - 2017-01-14
Zestaw kolekcjonerski gry Mafia III

W tej aukcji na zgarnięcie czeka gra Mafia III w wersji na konsolę PlayStation 4 oraz kilka naprawdę ciekawych gadżetów dla fanów. Wśród nich znajdują się: koszulka „Lincoln Clay Military T-shirt” w rozmiarze L, kurtka  w rozmiarze XL, torba z logiem gry, skarpety „Military & Logo Socks pack”, czapka „Military Flat Cap”, wojskowy worek transportowy oraz karafka wzorowana na motywach gry Mafia III.

  1. Weź udział w licytacji kolekcjonerskiego zestawu Mafii III

NBA 2K17 z autografem Marcina Gortata

NBA 2K17 z autografem Marcina Gortata - Wesprzyj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – weź udział w aukcjach serwisu GRYOnline.pl - wiadomość - 2017-01-14
NBA 2K17 z autografem Marcina Gortata

Przedmiotem tej licytacji jest gra NBA 2K17 na PS4 z autografem słynnego polskiego koszykarza Marcina Gortata, a do tego elegancki steelbook.

  1. Weź udział w licytacji NBA 2K17 z autografem Marcina Gortata

Edycja kolekcjonerska gry Wiedźmin 3 + gadżety

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina 3  - Wesprzyj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – weź udział w aukcjach serwisu GRYOnline.pl - wiadomość - 2017-01-14
Edycja kolekcjonerska Wiedźmina 3

Mamy jeszcze jeden smakołyk dla rodzimych graczy – kolekcjonerskie wydanie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na wybraną platformę (PC, PS4 lub Xbox One) z unikalnymi bonusami. Zwycięzca licytacji otrzyma wiedźmiński plakat, przypinkę Pinny Arcade z Geraltem i Płotką, figurki Yennefer i Triss marki Funko Pop! oraz znaczek pocztowy z Geraltem z Rivii, plus kopertę FDC.

  1. Weź udział w licytacji edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3

25. finał Wielkiej Orkiestry Światecznej pomocy odbędzie się już jutro, ale powyższe aukcje będą trwać jeszcze około dwóch tygodni. Dziękujemy naszym partnerom za dostarczenie licytowanych przedmiotów oraz wszystkim Wam, którzy aktywnie wspieracie WOŚP!

  1. Oficjalna strona Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy