Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2015, 14:43

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Zapowiedź Fallout 4 coraz bliżej? Zwiastun gry przygotowało studio Guillermo del Toro

Na profilu artysty 3D Luisa Nievesa w serwisie LinkedIn, pojawił się wpis dotyczący gry Fallout 4. Według niego w okresie grudzień 2014 roku – marzec 2015 roku, uczestniczył on w produkcji zwiastuna rzeczonej produkcji.

Zapowiedź Fallout 4 coraz bliżej? Zwiastun gry przygotowało studio Guillermo del Toro - ilustracja #1

O Fallout 4 plotki krążą od dobrych kilkunastu miesięcy, jednak firma Bethesda Softworks do dziś nie potwierdziła, że gra faktycznie powstaje. W tym roku jednak wydawca po raz pierwszy zorganizuje własną konferencję na targach E3, więc z pewnością szykuje jakąś dużą zapowiedź i niewykluczone, że chodzi właśnie o nowego Fallouta. Na profilu artysty 3D Luisa Nievesa w serwisie LinkedIn, pracującego na zleceniu w firmie Mirada Studios, widnieje wpis dotyczący rzeczonej produkcji. Według niego w okresie grudzień 2014 roku – marzec 2015 roku, uczestniczył on w produkcji zwiastuna gry Fallout 4. Wnioski nasuwają się same – na zbliżającej się konferencji (14 czerwca) Bethesda w końcu oficjalnie zapowie wyczekiwany tytuł.

Nie są to jednak oficjalne informacje, więc nie możemy mieć 100% pewności, ale sytuacja wydaje się bardzo prawdopodobna. Dodatkowo przypominam, że ostatnio pojawiły się plotki, według których na E3 zostanie także zorganizowany zamknięty pokaz tytułu. Czekamy zatem na rzeczoną konferencję, na której wyjaśni się wszystko.

Swoją drogą warto wspomnieć, że Mirada Studios to firma, której współwłaścicielem jest słynny reżyser Guillermo del Toro, współtwórca anulowanego ostatnio Silent Hills. Studio współpracuje z m.in. z Disneyem, piosenkarką Katy Perry czy też Nintendo.

Zapowiedź Fallout 4 coraz bliżej? Zwiastun gry przygotowało studio Guillermo del Toro - ilustracja #2