Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2015, 20:00

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Fallout 4 – demo gry na zamkniętym pokazie w czasie E3?

Zgodnie z informacją ujawnioną przez jeden z niemieckich serwisów branżowych, studio Bethesda Softworks być może przywiezie ze sobą na tegoroczną odsłonę targów E3 demo z gry Fallout 4. Materiał ma zostać rzekomo zaprezentowany na jednym z zamkniętych pokazów wybranej grupie publiczności.

Bethesda Softworks zaprezentuje demo Fallout 4 na E3 2015? - Fallout 4 – demo gry na zamkniętym pokazie w czasie E3? - wiadomość - 2015-05-07
Bethesda Softworks zaprezentuje demo Fallout 4 na E3 2015?

O niezapowiedzianym jeszcze Fallout 4 pierwszy raz usłyszeliśmy niemal trzy lata temu, kiedy to okazało się, że w kolejnej odsłonie postapokaliptycznej serii podobno przeniesiemy się do stolicy stanu Massachusetts, do Bostonu. Informacja ta okazała się jednak wyłącznie plotką, podobnie zresztą jak masa innych wiadomości zwiastujących rzekomą zapowiedź wspomnianego tytułu. Twórcy ani myśleli zaprezentować grę światu nawet podczas targów E3 2014. Czy tegoroczna odsłona tej imprezy przyniesie w tym temacie jakiś przełom? Niewykluczone. Zgodnie z nieoficjalną informacją ujawnioną przez niemiecki serwis PC Games, Bethesda Softworks być może przywiezie ze sobą na E3 2015 demo omawianego tytułu (ok. 20-30 minut materiału), które zaprezentowane zostanie wybrańcom w ramach jednego z zamkniętych pokazów dla prasy.

Powyższe rewelacje pochodzą od tajemniczego źródła wspomnianego serwisu, dlatego też w tym momencie nie powinniśmy traktować ich poważniej aniżeli zwykłą plotkę. Nie zmienia to jednak faktu, że jako organizator jednej z konferencji, która nota bene będzie pierwszym takim pokazem firmy w historii targów E3, Bethesda Softworks powinna wręcz podzielić się ze światem taką informacją choćby i krótkim, tajemniczym zwiastunem. Ekskluzywne prezentacje w przypadku nowych tytułów to dosyć powszechna praktyka, niemniej jednak w tym wypadku może i większej liczbie osób uda się obejrzeć to, na co czekają. Jak jednak będzie naprawdę? To dobre pytanie, na które odpowiedź być może otrzymamy już 14 czerwca.

Warto dodać, że deweloper, nawet w przypadku absencji kolejnego Fallouta, nie przyjdzie na swoją konferencję z pustymi rękami. Już teraz wiemy niemal na pewno, że Bethesda szykuje dla swoich fanów zapowiedzi takich hitów jak nowy Doom czy kolejny Dishonored. Będzie co oglądać.