Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 kwietnia 2015, 11:34

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Bethesda pokaże na E3 nowego Dooma i Dishonored, ale zabraknie Fallouta?

Z przesłanego mediom zaproszenia na konferencję firmy Bethesda Softworks na targach E3 wynika, że wydawca wkrótce pokaże m.in. nowego Dooma i Dishonored. Niestety nie wiadomo, co z wyczekiwaną kolejną odsłoną serii Fallout.

Bethesda pokaże na E3 nowego Dooma i Dishonored, ale zabraknie Fallouta? - ilustracja #1

Firma Bethesda wysłała przedstawicielom mediów zaproszenia na konferencję organizowaną na targach E3, która będzie mieć miejsce 14 czerwca. Dzięki temu wiemy mniej więcej czego spodziewać się ze strony tego wydawcy. Na widocznej powyżej grafice widzimy m.in. postać Cyberdemona z Dooma, nie zabrakło również BJ Blazkowicza, bohatera serii Wolfenstein, czy też Tallboya – jednego z przeciwników w Dishonored. Wszystko to sugeruje z jakimi grami związana będzie konferencja Bethesdy. Niestety nigdzie nie ma wskazówek zapowiadających nowego Fallouta. Oczywiście nie oznacza to, że firma nie szykuje żadnej niespodzianki. Zresztą już sam fakt, że wydawca zorganizuje tego typu wydarzenie, sugeruje, że ma coś ważnego do zakomunikowania. Przypominam bowiem, że będzie to pierwsza w historii firmy konferencja na E3. Wcześniej Bethesda oczywiście była obecna na tym święcie graczy, ale nigdy nie skusiła się na własną, dużą prezentację.

Bethesda pokaże na E3 nowego Dooma i Dishonored, ale zabraknie Fallouta? - ilustracja #2Bethesda Softworks to amerykański wydawca gier wideo, należący do koncernu ZeniMax Media. Firma została założona w 1986 roku i do tej pory wypuściła szereg uznanych produkcji. Wśród najważniejszych tytułów warto wymienić serię The Elder Scrolls, Fallout (prawa do marki przejęto w 2004 roku), Doom, Wolfenstein (studio id Software zostało wykupione w 2009 roku) czy też The Evil Within.