Bethesda pokaże na E3 nowego Dooma i Dishonored, ale zabraknie Fallouta?
Z przesłanego mediom zaproszenia na konferencję firmy Bethesda Softworks na targach E3 wynika, że wydawca wkrótce pokaże m.in. nowego Dooma i Dishonored. Niestety nie wiadomo, co z wyczekiwaną kolejną odsłoną serii Fallout.
Kamil Zwijacz

Firma Bethesda wysłała przedstawicielom mediów zaproszenia na konferencję organizowaną na targach E3, która będzie mieć miejsce 14 czerwca. Dzięki temu wiemy mniej więcej czego spodziewać się ze strony tego wydawcy. Na widocznej powyżej grafice widzimy m.in. postać Cyberdemona z Dooma, nie zabrakło również BJ Blazkowicza, bohatera serii Wolfenstein, czy też Tallboya – jednego z przeciwników w Dishonored. Wszystko to sugeruje z jakimi grami związana będzie konferencja Bethesdy. Niestety nigdzie nie ma wskazówek zapowiadających nowego Fallouta. Oczywiście nie oznacza to, że firma nie szykuje żadnej niespodzianki. Zresztą już sam fakt, że wydawca zorganizuje tego typu wydarzenie, sugeruje, że ma coś ważnego do zakomunikowania. Przypominam bowiem, że będzie to pierwsza w historii firmy konferencja na E3. Wcześniej Bethesda oczywiście była obecna na tym święcie graczy, ale nigdy nie skusiła się na własną, dużą prezentację.
Bethesda Softworks to amerykański wydawca gier wideo, należący do koncernu ZeniMax Media. Firma została założona w 1986 roku i do tej pory wypuściła szereg uznanych produkcji. Wśród najważniejszych tytułów warto wymienić serię The Elder Scrolls, Fallout (prawa do marki przejęto w 2004 roku), Doom, Wolfenstein (studio id Software zostało wykupione w 2009 roku) czy też The Evil Within.
Więcej:Pudełkowa wersja Oblivion Remastered nie spełnia oczekiwań graczy. „Dziękuję, ale nie skorzystam”
Komentarze czytelników
s.o.c.o.m Centurion
Dishonored 2? dajcie sobie siana juz 1 była nudna i jakos echem sie nie odbiła mozna w żabce kupic tą gre a na ps plus rozdają ją za darmo jak ma sie konto, Doom ? pożal sie boże niczym sie nie bedzie róznił od Dishonored. Jak Bethesda nie ogłosi nowego Fallout to całkiem zapomne o tej firmie.
Bezi2598 Legend
Bethesda walnie z grubej rury i zapowie Dooma, Dishonored, Fallouta i TESa.
paul oren's Generał
Nareszcie,oby najszybciej dishonored 2 wyszedł niesamowity klimat jest w tej grze,arcydzieło po prostu.
zanonimizowany1083742 Junior
Napisalibyscie lepiej coś o sniperze, też maja go pokazywać na targach - to będzie jedyna polska produkcja na E3!!!