Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 października 2008, 15:55

autor: Redakcja GRYOnline.pl

"Zabezpiecz się na zimę" - już niebawem wielki konkurs dla naszych Czytelników!

Dobra aplikacja antywirusowa to kluczowe narzędzie każdego Internauty. Jednym z czołowych programów tego typu jest NOD32 firmy ESET. Już wkrótce rozpoczniemy wraz z nią specjalny konkurs dla naszych Czytelników.

Dobra aplikacja antywirusowa to kluczowe narzędzie każdego Internauty. Jednym z czołowych programów tego typu jest NOD32 firmy ESET. Już wkrótce rozpoczniemy wraz z nią specjalny konkurs dla naszych Czytelników.

'Zabezpiecz się na zimę' - już niebawem wielki konkurs dla naszych Czytelników! - ilustracja #1

W najbliższych dniach wystartuje na naszym serwisie akcja pod hasłem „Zabezpiecz się na zimę”. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody – nie tylko dla fanów oprogramowania antywirusowego. Zainteresowanych zachęcamy zatem do uważnego śledzenia aktualizacji GOL-a.

'Zabezpiecz się na zimę' - już niebawem wielki konkurs dla naszych Czytelników! - ilustracja #2

Warto nadmienić, że obecnie firma ESET organizuje akcję promocyjną na serwisie społecznościowym Nasza Klasa oraz pod adresem www.eset.pl/gra. W każdym z tych miejsc nagrodą główną jest notebook HP Pavilion z 17-calowym ekranem ciekłokrystalicznym, szybkim procesorem i wydajną kartą graficzną oraz zainstalowanym pakietem bezpieczeństwa ESET Smart Security. Ponadto czeka ponad dwa tysiące nagród gwarantowanych.

Internauta, biorący udział w konkursie na Naszej Klasie musi dodać do grona swoich znajomych profil „ESET Smart Security”, wstawić do swojej galerii zdjęcie wskazane przez „ESET Smart Security” oraz umieścić w niej najbardziej zaskakujące zdjęcie z widocznym hasłem „Inteligencja wyróżnia”. Autor najlepszej fotografii „Inteligencja wyróżnia” wygra laptopa. Konkurs potrwa do końca bieżącego roku. Ponadto w każdym tygodniu konkursu ESET rozda kolejnym 100 nowym znajomym profilu „ESET Smart Security” nagrody gwarantowane.

Natomiast konkurs pod adresem www.eset.pl/gra polega na zgromadzeniu możliwie jak największej ilości punktów, przyznawanych m.in. za polecanie serwisu znajomym, zagranie w grę „Inteligencja wyróżnia” oraz ściąganie materiałów ze strony. Uczestnik, który zgromadzi najwięcej punktów i utrzyma pozycję lidera do końca bieżącego roku otrzyma laptopa. Kolejnych tysiąc internautów otrzyma nagrody gwarantowane, wśród których znajdą się pakiety ESET Smart Security z roczną licencją aktualizacyjną, plecaki ESET Smart Security oraz gadżety antystresowe.