Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2017, 17:18

autor: Góral

XCOM 2 - mod Long War 2 wprowadzi zmiany w strategicznej warstwie gry

Studio Firaxis Games pochwaliło się modyfikacją do gry XCOM 2, nad którą pracuje ekipa Pavonis Interactive. Mod wprowadzi kilka poważnych zmian w strategicznej warstwie produkcji.

Studio Firaxis Games ujawniło na oficjalnej stronie gry XCOM 2 kilka informacji o ciekawej modyfikacji przygotowywanej przez ekipę Pavonis Interactive, we współpracy z deweloperem produkcji. Mowa o zapowiedzianym przed kilkoma dniami Long War 2. Jak sugeruje nazwa, jest to druga część moda (znajdziecie go tutaj) znanego fanom XCOM: Enemy Unknown. Przede wszystkim ma on wprowadzić „drastyczne zmiany w strategicznej warstwie gry”, całkowicie zmieniając to, jak angażujemy się w operacje na globie.

Long War 2 to kontynuacja słynnego moda znanego fanom gry XCOM: Enemy Unknown. - XCOM 2 - mod Long War 2 wprowadzi zmiany w strategicznej warstwie gry - wiadomość - 2017-01-18
Long War 2 to kontynuacja słynnego moda znanego fanom gry XCOM: Enemy Unknown.
Long War 2 w skrócie:
  • modyfikacja do gry XCOM 2;
  • tworzona przez Pavonis Interactive we współpracy ze studiem Firaxis Games;
  • wprowadzi zmiany w strategicznej warstwie gry.

Gracze będą musieli zarządzać ruchem oporu mieszczącym się w każdym regionie, z którym mieli kontakt. Naszym zadaniem będzie wyznaczanie rebeliantom konkretnych zleceń – szukania zasobów, rekrutowania nowych żołnierzy oraz zbierania informacji wywiadowczych. Ponadto w regionie będzie można umieścić jednego doradcę (naukowiec, inżynier albo żołnierz), zapewniającego dodatkowe korzyści. Oprócz tego pojawi się możliwość jednoczesnego rozmieszczania wielu oddziałów, które będą w tym samym czasie infiltrować kilka celów.

ADVENT nie będzie biernie patrzeć na nasze poczynania i np. przerzuci większą liczbę podwładnych do naszego regionu, a gdy opanuje w nim sytuację, wybuduje nowe placówki badawcze związane z projektem Avatar. Z kolei jeżeli uda nam się ich wygonić z danego terenu, to możemy się spodziewać w przyszłości odwetu.

Termin premiery Long War 2 nie jest jeszcze znany.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.