Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2021, 18:45

Xbox Game Pass w kwietniu: Fable Anniversary, Fable 3 i Destroy All Humans

Poznaliśmy kolejne tytuły, które trafią do usługi Xbox Game Pass. Na konsolach i PC zagramy m.in. w Second Extinction oraz Destroy All Humans!, a do Xbox Cloud Gaming trafią dwie odsłony serii Fable.

Microsoft opublikował krótką listę tytułów, które trafiły lub trafią w najbliższym czasie do usług Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Już teraz w ramach abonamentu możecie zagrać w MLB The Show 21, a w kolejnych dniach kwietnia uzyskacie dostęp do takich tytułów jak Second Extinction, Destroy All Humans! czy Fable III. Pełną listę – zarówno gier, które wejdą do Game Passa, jak i tych, które opuszczą usługę – wraz z platformami i datami znajdziecie poniżej.

Kwietniowe nowości w Xbox Game Pass:

30 kwietnia usługę opuszczą:

Biorąc pod uwagę, że do Game Passa trafiają takie gry jak GTA V czy Doom Eternal, powyższa lista może nie robić wrażenia. Szczególnie poszkodowani wydają się użytkownicy „blaszaków”, ale dla nich pojawiła się dziś inna dobra wiadomość. Rozpoczęły się bowiem zamknięte beta-testy usługi Xbox Cloud Gaming na PC i iOS, która pozwoli zagrać we wszystkie gry opatrzone dopiskiem „chmura” z poziomu przeglądarki internetowej (wspierane będą Microsoft Edge, Google Chrome i Safari od firmy Apple).

Usługa jest dostępna w ramach abonamentu Xbox Game Pass Ultimate i oferuje w sumie ponad 100 gier (możecie je przejrzeć, wchodząc w ten link i wybierając odpowiedni filtr), z których część nie jest – i nigdy nie była – dostępna na PC. A jako że od jakiegoś czasu w chmurze można zagrać w Fable II, po zakończeniu testów pecetowcy po raz pierwszy będą mogli zapoznać się z kompletną baśniową trylogią od studia LionHead.