Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 kwietnia 2021, 19:16

autor: Karol Laska

Pierwsze 7 minut filmu Mortal Kombat do obejrzenia za darmo

W sieci pojawił się 7-minutowy materiał wideo będący początkiem nadchodzącego filmu Mortal Kombat. Każda chętna osoba może obejrzeć wspomniany urywek dzieła całkowicie za darmo.

Premiera filmu Mortal Kombat już za pasem, ale twórcy dzieła i tak postanowili przygotować małą niespodziankę dla oczekujących widzów. Opublikowali na Twitterze materiał wideo przedstawiający pierwsze 7 minut produkcji, a więc osoby niecierpliwe mają okazję poznać przedpremierowo choć parę scen. Nie zamierzamy ich oczywiście spoilować, bo nie każdy z Was zapewne ma ochotę wiedzieć, co zostało w nich przedstawione. Możemy jedynie zdradzić, że w akcji przedstawiono znanego i lubianego Scorpiona.

Mortal Kombat zadebiutuje w ten piątek, 23 kwietnia, w kinach (aktualnie zamkniętych w Polsce) oraz na platformie HBO Max (jak na razie niedostępnej na terenie naszego kraju). Jeżeli zastanawiacie się więc nad tym, jak legalnie obejrzeć nadchodzące dzieło Simona McQuoida, to musimy Was rozczarować, gdyż będzie to w najbliższym czasie niemożliwe. A kiedy spodziewać się lokalnej premiery? O tym nieco szerzej opowiadamy tutaj.

  1. Reżyser Mortal Kombat wyjaśnia kwestię linii czasowych
  2. Producent Mortal Kombat chwali się wyjątkowymi scenami walki