Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2021, 21:29

Dom z Teksańskiej masakry piłą mechaniczną odtworzony w The Sims 4

Gracz o pseudonimie JimothySimothy zbudował w The Sims 4 dom Leatherface’a ze slashera Teksańska masakra piłą mechaniczną. Do stworzenia swojego dzieła wykorzystał on tylko elementy stworzone przez twórców gry.

Seria The Sims od zawsze pozwalała graczom popuścić wodze wyobraźni. Praktycznie nieograniczona swoboda w kreowaniu simów oraz ich domów często daje spektakularny efekt. W tym przypadku jest on dość mroczny. JimothySimothy, czyli jeden z graczy czwartej odsłony cyklu, postanowił bowiem odtworzyć w niej dom znany z Teksańskiej masakry piłą mechaniczną.

Efektami swoich prac podzielił się na Reddicie. W opublikowanej przez niego galerii widzimy między innymi kuchnię ze szkieletem leżącym na stole czy jadalnię z resztkami jedzenia. Co najważniejsze, w procesie budowania nie skorzystał on z Custom Contentu. Oznacza to, że do wykreowania domu użyte zostały tylko elementy przygotowane przez twórców.

Źródło: https://www.reddit.com/r/thesims/comments/mm8bh5/texas_chainsaw_massacre_build_no_cc_gallery_id

Źródło: https://www.reddit.com/r/thesims/comments/mm8bh5/texas_chainsaw_massacre_build_no_cc_gallery_id

Źródło: https://www.reddit.com/r/thesims/comments/mm8bh5/texas_chainsaw_massacre_build_no_cc_gallery_id

Sam dom jest dostępny dla każdego zainteresowanego w Galerii w The Sims 4, po wpisaniu pseudonimu twórcy. Poza nim znajdziemy tam także inne rzeczy związane z filmami grozy, w tym simów inspirowanych Slender Manem oraz Freddym Kruegerem z Koszmaru z ulicy Wiązów.

Teksańska masakra piłą mechaniczną to seria slasherów, która po raz pierwszy trafiła na ekrany kin w 1974 roku. Całość skupia się na postaci sadystycznego mordercy Leatherface’a, który ze względu na deformacje twarzy nosi maski z ludzkiej skóry. Postać ta została zainspirowana zabójcą i nekrofilem Edem Geinem, który w latach 50. ubiegłego wieku działał w Plainfield w stanie Wisconsin. Film ten więc nie do końca wpasowuje się w optymistyczny świat The Sims 4.

  1. Efekt IKEA, czyli jak uwierzyliśmy, że akcesoria do Sims 4 są super (choć nie są)
  2. The Sims 4 – poradnik do gry
  3. Maxis Studios – strona oficjalna
  4. The Sims 4 – strona oficjalna