Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 listopada 2005, 08:30

autor: Jiker

Xbox 360 kusi złodziei

Nie od dziś wiadomo, że wdzierające się na rynek konsole nowych generacji są łakomym kąskiem dla całej rzeszy ludzi mających prawo głęboko w poważaniu. Nie inaczej było w przypadku premiery Xboxa 360, najnowszej konsoli firmy Microsoft.

Dziś miała miejsce oczekiwana przez wszystkich amerykańska premiera nowej konsoli firmy Microsoft – Xbox 360. Więcej na ten temat wyczytać powinniście z newsa, który zamieścił w serwisie U.V. Impaler. Ja natomiast chciałbym napisać o pierwszym incydencie powiązanym z wprowadzeniem nowego Xboxa do sprzedaży.

W mieście Stafford w stanie Virginia, uzbrojony mężczyzna wtargnął do jednego ze sklepów mających w ofercie konsolę Microsoftu (sieć Electronics Boutique), sterroryzował menadżera tegoż sklepu i zagarnął dwie 360-tki. Na szczęście policja amerykańska zareagowała błyskawicznie, otoczyła budynek i obezwładniła oszołomionego napastnika. Po całym zajściu i złożeniu stosownych zeznań, pracownicy powrócili do normalnych zajęć. Jeden z nich postarał się nawet o komentarz, w którym stwierdził, że on i jego koledzy czują się dobrze i że wszystko funkcjonuje już w należytym porządku.

Niewątpliwie nie będzie to jedyne tego typu wydarzenie.