Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 listopada 2019, 14:20

autor: qjin

Wyprzedaż z okazji Black Friday w PS Store

W PlayStation Store rozpoczęła się wyprzedaż z okazji czarnego piątku (ang. Black Friday). Przez niemal dwa tygodnie możecie kupić w niższej cenie cyfrowe wersje takich gier, jak Assassin’s Creed: Odyssey, God of War, Marvel’s Spider-Man czy Crash Team Racing Nitro-Fueled.

Właśnie rozpoczęła się wyprzedaż Black Friday w PS Store. - Wyprzedaż z okazji Black Friday w PS Store - wiadomość - 2019-11-22
Właśnie rozpoczęła się wyprzedaż Black Friday w PS Store.

Kalendarzowy czarny piątek jeszcze nie nadszedł, ale sklepy już robią wielkie wyprzedaże z tej okazji. Do tego grona dołączył PlayStation Store, w którym promocja Black Friday rozpoczęła się dzisiaj i potrwa prawie dwa tygodnie. W sumie przeceniono maksymalnie o 60% ponad 200 gier na PlayStation 4, w tym także edycje Deluxe i Game of the Year oraz zestawy DLC. Taniej kupicie takie tytuły, jak Marvel’s Spider-Man, Days Gone, Persona 5 czy Red Dead Redemption 2.

Wybrane przeceny w sklepie PS Store z okazji Black Friday 2019:

Co więcej, w ramach promocji użytkownicy mogą nabyć roczną subskrypcję PlayStation Plus 25% taniej (180 zł zamiast 240 zł). Pełną ofertę przecenionych gier w PS Store znajdziecie pod tym adresem. Wyprzedaż potrwa do 3 grudnia tego roku.