Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2018, 15:36

autor: Movis

Wydarzenie Archiwa Overwatch, coraz bliższy multiplayer w Stardew Valley i inne wieści

Dziś piszemy o rozpoczęciu wydarzenia Archiwa Overwatch 2018 w strzelance od Blizzard Entertainment, rychłej aktualizacji z kooperacyjnym trybem wieloosobowym do Stardew Valley i darmowym weekendzie z PUBG na XONE. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Start wydarzenia Archiwa Overwatch 2018

Odwet, czyli kolejna specjalna rozróba, jest już dostępny. - Wydarzenie Archiwa Overwatch, kolejne informacje o multiplayerze w Stardew Valley i inne wieści - wiadomość - 2018-04-11
Odwet, czyli kolejna specjalna rozróba, jest już dostępny.

Strzelanka Overwatch nadal trzyma się swego kalendarza specjalnych wydarzeń i wraz z najnowszą aktualizacją gry na serwerach zagościł event Archiwa Overwatch. Jako że wszystkie detale podaliśmy w naszej wcześniejszej zapowiedzi, przypominamy tylko, że do 30 kwietnia gracze będą mogli się bawić w nieco zmodyfikowanym trybie PvE rozbudowującym zeszłoroczną Insurekcję. Zupełną nowością jest zaś Odwet, w trakcie którego wcielimy się w członków Blackwatch (McCree, Genji, Moira i Gabriel Reyes/Żniwiarz, ale też „niekanonicznych” herosów) na tajnej misji przeciw terrorystom ze Szpona. Oczywiście twórcy nie zapomnieli też o odrobinie balansu bohaterów i rozgnieceniu paru bugów. Szczegóły zmian znajdziecie w tym miejscu.

Tryb wieloosobowy w Stardew Valley w przyszłym miesiącu?

Autor chwalił się wczesnymi testami jeszcze w styczniu. - Wydarzenie Archiwa Overwatch, kolejne informacje o multiplayerze w Stardew Valley i inne wieści - wiadomość - 2018-04-11
Autor chwalił się wczesnymi testami jeszcze w styczniu.

Eric Barone – twórca obsypanej nagrodami farmerskiej gry Stardew Valley – od prawie dwóch lat rzuca aluzje na temat dodania do gry trybu wieloosobowego/kooperacyjnego. Z jednej strony czekanie nieco się przedłuża, z drugiej zaś strony ciężko winić jednego człowieka stojącego za tworzeniem gry za brak mocy przerobowej większych producentów. Ostatnio pojawiło się jednak światełko w tunelu. W niedawnym tweecie Barone wspomina bowiem, że prace mają się już ku końcowi i jeśli wszystko dobrze pójdzie, to ze znajomymi zagramy za miesiąc. Aktualizacja na razie przeznaczona jest na wersję PC, ale pewnie z czasem trafi też na resztę platform docelowych.

Przed pełnym wydaniem łatka ma jeszcze wejść w okres otwartej bety dla wszystkich posiadaczy tytułu.

PUBG – darmowy weekend na XONE + druga paczka konsolowych ubrań

Playerunknown's Battlegrounds na Xboksie jest dalekie od ideału, ale firmie Microsoft nie przeszkadza to w dość intensywnej promocji jednego z nielicznych tytułów, jakie posiada na konsolową wyłączność. Tym razem wszyscy subskrybenci Xbox Live Gold zagłębią się w mecze battle royale zupełnie za darmo, w ramach wydarzenia Free Play Days. Od 19 do 22 kwietnia posiadacze usługi będą mogli nieodpłatnie pobrać pełną wersje gry, która obecnie znajduje się w programie Xbox Game Preview. By tego dokonać wystarczy wyszukać grę w oficjalnym sklepie po rozpoczęciu promocji. Klasycznie, wszystkie postępy poczynione podczas triala zostaną zachowane, jeśli użytkownik zdecyduje się na późniejszy zakup tytułu. Dodatkowo do gry dołączono kolejną paczkę DLC „PUBG5 Pack” (7 dolarów, ok. 24 zł), zawierającą nowe ekskluzywne przedmioty kosmetyczne.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Harry Potter i tajemnica Hogwartu
 2. Blind
 3. Sea Dogs: To Each His Own
 4. Guns Royale
 5. Spyro Reignited Trilogy
 6. Overwatch
 7. Worlds Adrift
 8. Call of Duty: WWII - The War Machine
 9. Mercenaries Saga Chronicles

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Worlds Adrift zwiastun z datą premiery
 2. Rite of Ilk zwiastun #1
 3. Project Nimbus zwiastun na premierę
 4. Overwatch Archiwa Overwatch
 5. OVERKILL's The Walking Dead Maya
 6. Moonlighter zwiastun z datą premiery
 7. Masters of Anima zwiastun na premierę
 8. Gift of Parthax zwiastun #1
 9. Extinction zwiastun na premierę

Ostatnia aktualizacja: 2018-04-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach