Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2015, 13:55

autor: Meehow

Wybrane gry taniej nawet o 75% na Originie; klasyczny Syndicate za darmo

Na platformie Origin trwa promocja, dzięki której można nabyć wybrane gry nawet o 75% taniej. Ponadto klasyczny Syndicate z 1993 roku dostępny jest za darmo dla wszystkich.

Origin - Wybrane gry taniej nawet o 75% na Originie; klasyczny Syndicate za darmo - wiadomość - 2015-03-04
Origin

Na platformie Origin trwa promocja, w której oferowane są gry objęte nawet 75-procentowymi zniżkami. Oferta obejmuje zarówno pojedyncze tytuły z różnych gatunków, jak również całe pakiety i dodatki typu DLC. Taniej nabyć można produkcje z takich serii, jak chociażby Battlefield, Crysis, Dead Space, Dragon Age, Mass Effect, Need for Speed czy SimCity. Po niższej cenie dostępne są też na przykład: FIFA 14, Medal of Honor: Warfighter i Titanfall. Jak widać, rabaty skierowane są raczej do graczy, którzy mają pewne zaległości do uzupełnienia bądź wstrzymywali się z zakupem takiej czy innej gry w oczekiwaniu na obniżkę jej ceny. Rzeczona oferta dobiega końca dnia 17 marca o godzinie 18:00.

Natomiast fanów gier retro z pewnością ucieszy fakt, że w ramach powyższej promocji można całkowicie za darmo pobrać grę Syndicate z 1993 roku. Tego cyberpunkowego klasyka, nad którym pracował m.in. Peter Molyneux, nikomu nie trzeba przedstawiać. Ostatnio ów (nie)sławny weteran branży ściągnął sporo uwagi na swoją osobę, niestety zdecydowanie na swoją niekorzyść. Tym, którzy zaspali, polecamy zapoznać się z obszernym wywiadem z panem Molyneux, a także materiałem wideo przygotowanym przez kolegów z ekipy tvgry.pl.