Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2024, 19:55

WoW: The War Within ma dokładną datę premiery. Blizzard ogłosił ją pięknym cinematikiem

World of Warcraft: The War Within zadebiutuje jeszcze przed końcem wakacji. Datę zdradzono w trakcie transmisji Xbox Games Showcase 2024.

Źródło fot. Blizzard Entertainment / Microsoft.
i

World of Warcraft: The War Within to kolejna gra zaprezentowano w trakcie transmisji Xbox Games Showcase 2024. Dziesiąty (i rocznicowy) dodatek do popularnego MMORPG w świecie Azeroth zawitał na pokaz Microsoftu.

Kinowy zwiastun prosto z prezentacji giganta z Redmond pokrótce przypomina całą historię WoW-a, od podstawki przez wszystkie dodatki aż po wydarzenia, które poznamy wraz z premierą The War Within. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Co najważniejsze, firma Blizzard Entertainment skorzystała z okazji, by podać dokładną datę premiery. Ta nastąpi nieco wcześniej, niż się spodziewaliśmy, bo już 26 sierpnia 2024 roku. Nabywcy najdroższej „epickiej” edycji gry będą mogli rozpocząć zabawę wcześniej, bo już 22 sierpnia.

Blizzard potwierdził też, że start 1. sezonu WoW: The War Within zaplanowano na 10 września, czyli na 2 tygodnie po premierze dodatku.

Dla przypomnienia: World of Warcraft: The War Within wprowadzi spore zmiany w grze, w tym nowy system talentów bohaterów, zwiększony maksymalny poziom postaci oraz kolejną grywalną rasę.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej