Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2021, 19:18

autor: Czaruś

Kosmicznie droga paczka do World War 3 sprzedana; nabywca zagra w filmie

Polska strzelanka World War 3 chce odzyskać serca graczy i niedługo rusza jej zamknięta beta. Z tej okazji została sprzedana warta miliony złotych paczka z dodatkową zawartością. Jej nabywca m.in. zagra w filmie.

W SKRÓCIE

  1. 25 listopada rusza zamknięta beta World War 3.
  2. Udział w niej mogą wziąć osoby, które zakupiły grę w ramach Steam Early Access lub nabyły specjalne paczki.
  3. Jak wynika ze strony internetowej produkcji, warty około 20 mln złotych President Pack został już zakupiony.
  4. Nabywca otrzyma ciekawe bonusy: własną postać oraz mapę, a także główną rolę w filmie.

World War 3 ma za sobą burzliwą historię. Produkcja przebyła drogę od ogromnego sukcesu sprzedażowego na Steamie po debiucie w programie wczesnego dostępu, przez odpływ graczy, po sierpniowe zniknięcie ze sprzedaży. Polskie studio The Farm 51 nie powiedziało jednak ostatniego słowa. 25 listopada rusza zamknięta beta, która ma być wielkim powrotem gry. Z tej okazji deweloper wypuścił serię paczek, które zawierają różne growe bonusy i pozwalają na wzięcie udziału w tym wydarzeniu. Najdroższa z nich, warta 19,664 mln złotych (5 mln dolarów), unikatowa Paczka Prezydencka została nabyta już w kilka dni po rozpoczęciu sprzedaży.

Koniec zamkniętej bety planowany jest na marzec 2022 r. Udział w niej wziąć mogą wszyscy gracze, którzy kupili World War 3 na Steamie w ramach wczesnego dostępu (dostaną oni również specjalną Paczkę Weterana). Osoby nieposiadające produkcji, a ciekawe, jak tytuł się prezentuje po „remoncie”, mogą kupić jeden z czterech dostępnych zestawów, których ceny wahają się od około 60 do prawie 1200 złotych. W sprzedaży była również unikalna Paczka Prezydencka, która kosztowała prawie 20 mln złotych. Z informacji umieszczonej na oficjalnej stronie gry możemy się jednak dowiedzieć, że znalazła ona nabywcę.

Zawartość tego pakietu nie jest z pewnością pospolita. Poza skórkami, które wyróżnią posiadacza z tłumu, oraz workiem growej waluty, właściciel Paczki Prezydenckiej może wskazać dowolne miasto, które zostanie zamienione w teren starć w WW3. Ponadto na jego podobieństwo zostanie zaprojektowany jeden z operatorów. Wydaje się, że najciekawszym bonusem jest jednak możliwość zagrania głównej roli w filmie ze „światowej klasy talentami”.

Po okresie zamkniętej bety World War 3 ma ruszyć w formie free-to-play. Twórcy prawdopodobnie liczą, że taki zabieg przywróci grze życie. Czas pokaże, czy uda im się zatrzeć mieszane pierwsze wrażenie.

  1. Oficjalna strona World War 3
  2. World War 3 - jak The Farm 51 rozpęta trzecią wojnę światową?